00,00 €

Svietidlá z Anglicka, Searchlight nové trendy aj u nás!

Anglický výrobca prináša na trh svietidiel nový trend. Čistota a luxus je neodolateľná dvojica, a to je spoznať hneď na prvý okamih. Elegantné lustre do väčších priestorov sú priam čarovné, vyrážajú dych!   

Z Našej ponuky nenechajte si ujsť  luxusný ale pritom jemný luster Sonja,

Nájdete pod kódom: 6639-24CC

 

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=6629-24cc&submit_search

Má nezvyčajný tvar, jemné maličké kryštáliky dožičia svietidlu neodolateľný jas. Toto dekoratívne svietidlo bude vo Vašom interiéri pôsobiť luxusným dojmom. Je to úžasný moderný doplnok do Vášho domova s efektívnym osvetlením.

 

 

Páči sa Vám extravagancia? Chcete aby Váš interiér skrášlil zriedkavý luster? Tak si zrejme obľúbite svietidlo VINO, nie je to bežné, každodenné svietidlo. Nájdete pod kódom: 51521CC.

 

http://www.elampy.sk/interierove-svietidla/nastenne-svietidla/22690-searchlite-vino-vino-led-2-tier-decorative-ceiling-chrome-crystal-button-pear-drops-wine-glass-trim.html?search_query=51521cc&results=1

Kombinácia kryštálov s vínnymi pohármi otočenými nadol je nezvyčajný zjav vo svete svietidiel, ale predsa existuje, vďaka Searchlightu. Vynaliezavosť nemá medze, tak ako ani ľudská fantázia, všetko vďaka tejto anglickej firme je realitou. Aj tí najnáročnejší zákazníci si prídu na svoje!

 

Hľadáte stolnú lampu do elegantne zariadenej obývačky? Navrhujeme Vám stolné svietidlo s antickým výzorom ANTIQUE MOSIAC , kód EU1472GY. Výnimočné svietidlo môže byť dokonalou dekoráciou  Vášho domova, nejeden Váš hosť si na nej oči nechá. Zriedkavý typ lampy dnešnej doby je raritou. Searchlight toto svietidlo vyrába v troch prevedeniach PEWTER, CHAMPAGNE a SILVER.

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=eu1472&submit_search