00,00 €

Svietidlá Theodor Globo: Industriál na chatu aj do bytu

Svietidlá Theodor Globo: Industriál na chatu aj do bytu

 

Máte radi industriálny štýl? Ste pri pohľade na obnažené drevo a kov akoby vo vytržení? Ak je to váš prípad, rozhodne by ste sa mali popozerať po svietidlách od inovatívnej značky Globo, ktoré prišli s unikátne dizajnovo ladenými svietidlami Globo Theodor. Vďaka ich špeciálnemu dizajnu si ich užijú aj nadšenci do industriálu, ale nielen tí. Skvelo sa hodia aj do priestorov, ktoré nevyzerajú industriálne.

 

Prečo si vybrať zrovna svietidlá Theodor Globo?

Svietidlá Theodor Globo sú unikátne svojim prevedením. Ponúkajú v prvom rade 3-4-žiarovkové svietidlá, vďaka čomu si ich užijete aj v miestnostiach, ktoré potrebujú byť viac osvetlené. Ich káblové prevedenie ich predurčuje na využitie v industriálnych priestoroch, ale aj v priestoroch, ktoré potrebujú „rozbiť“ jednotvárnosť.


Vďaka ich dizajnu je viac než jasné, že si ich všimne každá návšteva, okrem toho budú robiť radosť aj vám, a to pri každom pohľade na ne. Samozrejmosťou je, že nezabúdame ani na to, že ich prvotnou úlohou je vyčarovať vám v domácnosti alebo v práci svetlo a príjemné prostredie. Práve to je síce ich prvotnou úlohou, ale zvládajú ju naozaj skvelo, rovnako ako tú skrášľovaciu úlohu.

 

Prečo si vybrať značku Globo?

 

Rakúska firma Globo sa od začiatku zamerala na výrobu svietidiel, ktoré sú nielen kvalitne postavené, ale ani nestoja zrovna veľa peňazí. Domov alebo do kancelárie si tak môžete zadovážiť dizajnovo pekné a zároveň kvalitné svietidlá, ktoré vás ale nevypumpujú z peňazí. Vďaka ich dizajnu si ich budete doslova každý deň užívať, čo pre vás znamená poriadne skrášlenie priestoru, či už ide o domácnosť alebo o firmu.

 

Svietidlá značky Globo sú jednoducho vyrábané ľuďmi pre ľudí. Každý chce mať doma alebo v kancelárii pohodu. Globo vám ju preto rado dopraje.