00,00 €

Svietidlá so zvýšenou odolnosťou od Kanlux

Keď chcete zariadiť kúpeľňu, musíte myslieť aj na správne osvetlenie. Je nevyhnutné, aby ste dbali o to že si vyberiete správne svietidlo, je nutné vedieť, kde budú presne umiestnené. Každé kúpeľňové svietidlo má podľa príslušnej normy stanovený stupeň krytia IP. Kúpeľňa je rozdelená na niekoľko zón a v každej môžu byť iba kúpeľňové svietidlá s normou povoleným stupňom krytia IP. S výberom vhodného kúpeľňového svietidlá Vám radi poradíme!

Podhľadové bodové svietidlá od výrobcu Kanlux zo série MARIN nájdete v troch prevedeniach: patinovaná mosadz 04710, chróm 04703 a satén nikel 04704. Svietidlá sú vyrobené so zvýšenou odolnosťou proti vode a prachu IP44, určené pre použitie v miestach so zvýšenou vlhkosťou napr. v kúpeľniach.


 

 


Novinky od Kanlux sú PLATEN LED nástenné bodové LED svietidlá s IP44. Teleso svietidla je z chrómovej ocele. Nájdete v našej ponuke v teplej bielej farbe kód: 23660 a studenej farbe kód: 23661. Vo svietidle je zabudovaný LED zdroj s výkonom 7W, poskytne Vám 530lm svetla . Vhodné je nad zrkadlo, na stenu do kúpeľne.


 

 

Medzi novinky patrí aj séria aj IMBER bodové LED svietidlo sa vyrába v okrúhlom tvare, neutrálne bielej farbe a studeno bielej farbe.  Chrómový povrch svietidla je moderný a dožičí elegantný vzhľad kúpeľni.  Svietidlo obsahuje zabudovaný LED zdroj s výkonom 1W na 12V DC s krytím IP65. Hľadajte pod kódmi: 23520 a 23521.


 

 

Poľský výrobca Kanlux nás vždy prekvapí s jednoduchými ale elegantnými svietidlami. Neváhajte a vyberte si z ponuky kúpeľňových noviniek od Kanluxu www.elampy.sk