00,00 €

Svietidlá Searchlight School House: Retro škola aj u vás doma?


 

Svietidlá Searchlight britskej výroby sú spoločníkom mnohých rodín a kolegov v domovoch a kanceláriách po celom svete. Ide o vysokokvalitné svietidlá, ktoré vynikajú nielen prvotriednym remeselným spracovaním, ale aj premysleným vývojom, kde inžinieri myslia naozaj na všetko. Dnes si predstavíme unikátne svietidlá Searchlight School House, ktoré ukazujú pravý anglický dizajn.


Aké sú svietidlá Searchlight School House?

 

V prvom rade retro. Móda dôb dávno minulých je každým rokom viac a viac „in“, preto, ak máte doma alebo vo firme vyššie stropy, sú tieto svietidlá ako stvorené na to, aby osvecovali práve vašu domácnosť alebo kanceláriu. 

 

Ak si vyberiete jedno z týchto štýlových svietidiel, vedzte, že nešliapnete vedľa. V tomto rade totiž nájdete nie jedno, ani dve alebo tri, ale hneď niekoľko rôznych typov v rovnakom štýle. Znamená to, že aj keď potrebujete rovnakými svietidlami vybaviť povedzme celý dom alebo kanceláriu, nie je to žiadny problém, a, navyše, budú všetky svietidlá v rovnakom štýle. 

 

Aké svietidlá máte na výber?

 

Okrem bežných stropných svietidiel je to aj veľmi luxusne vyzerajúca nástenná verzia. Všetky svietidlá Searchlight School House sú vybavené najmodernejšou britskou technikou. Inžinieri a dizajnéri sa s týmto radom svietidiel doslova vyhrali, čo kričí z každého jedného detailu (a to si tieto svietidlá nemusíte prezerať ani detailne).

 

Nech potrebujete svietidlo do obývačky, pracovne alebo hoci aj chodby, buďte si istí, že z radu svietidiel Searchlight School House si vyberiete. Navyše, v našom e-shope eLampy.sk ich nájdete za najnižšie ceny na trhu. Celé osvetlenie vás (samozrejme s ohľadom na to, aká veľká je vaša nehnuteľnosť) teda môže vyjsť pokojne iba tisíc eur.