00,00 €

Svietidlá Searchlight Hoopla: Netradičné, ale mimoriadne efektné


 

Mnoho ľudí svietidlá rieši až na koniec – keď má svoj domov alebo kanceláriu vybavenú kompletne nábytkom a dekoráciami. Lenže, niekedy nie je na škodu vyskúšať aj obrátené fungovanie, teda ladiť nábytok k lampám. Málokedy sa stane, že sa vám lampa páči tak, aby ste k nej ladili nábytok. My však máme podozrenie, že práve svietidlá Searchlight Hoopla sa nimi stanú. J


Prečo si vybrať svietidlá Searchlight Hoopla?

 

V prvom rade preto, lebo ide o prvotriedne anglické svietidlá vyrobené s dôrazom na čo najvyššiu dosiahnutú kvalitu spracovania a funkčnosti. Zaujímavý elipsovitý tvar sa postará o to, že tieto svietidlá budú to prvé, čo si všimnú vaši hostia, keď sa u vás objavia. Dobré je, že v rámci tohto radu svietidiel máte na výber z nástenných svietidiel, ale aj závesných lustríkov.

 

Tieto svietidlá Searchlight Hoopla sa perfektne hodia do akéhokoľvek retro alebo industriálneho prostredia. Výborné zistenie je aj to, že na výber máte z viacerých modelov v rámci rôznych farieb. Tieto svietidlá vierohodne napodobujú retrosvietidlá, ktoré boli kedysi označované ako moderné.
Výhodou je ich technologická inovatívnosť

 

Napriek tomu, že ide dizajnovo o retro svietidlá, to nič nemení na fakte, že sú technologicky mimoriadne vyspelé. Ako sme spomínali v úvode, značka Searchlight si v maximálnej možnej miere dáva záležať na tom, aby jej svietidlá boli nielen kvalitne postavené a skonštruované, ale aj vyvinuté. Preto spolupracuje iba s tými najlepšími inžiniermi a dizajnérmi vo fachu.