00,00 €

Svietidlá Rábalux LOIS: Čo vedia ponúknuť?

Svietidlá Rábalux LOIS: Čo vedia ponúknuť?

 

Stropné svietidlá Rábalux LOIS sú novinkou v sortimente maďarského výrobcu Rábalux, ako aj nášho e-shopu www.elampy.sk. Ide o inovatívne svietidlá, ktoré existujú v množstve rôznych tvarov a farieb. Okrem toho ponúknu istú dávku minimalizmu, takže ich krásne viete doladiť do miestností, kde zbytočne okázalé osvetlenie nie je žiaduce.Čo ponúkajú svietidlá Rábalux LOIS?

 

Moderna, moderna, moderna! Tieto svietidlá sú synonymom moderného interiéru. Najmä tie v tvare štvorca sú ideálnym doplnkom do nenápadných minimalistických priestorov. Hodia sa však nielen do domácností, ale aj do iných moderných priestorov, akými sú kancelárie alebo obchodné priestory.

 


Ušetria peniaze aj prírodu

 

V svietidlách Rábalux LOIS sú zabudované LED zdroje, a to preto, aby vám dokázali ponúknuť na energiu nenáročný zdroj osvetlenia. Ich výkon je síce iba 12 W, to však neznamená, že by nemali dostatok sily. Pohodlne osvetlia aj väčšiu miestnosť. Ich výzor je do istej miery prispôsobiteľný výberom jednotlivých modelov. Napr. do kúpeľne sa zväčša hodia okrúhle svietidlá Rábalux LOIS, zatiaľ čo do chodieb tie hranaté.

 

Tieto svietidlá pritom existujú vo viacerých variantoch farieb prstenca – buď v matnej bielej, alebo v matnej striebornej, čo platí o hranatých aj okrúhlych modeloch. Vďaka tomu si určite vyberiete tie svoje svietidlá aj vy.

 


 

 

Rábalux je tradičný maďarský výrobca