00,00 €

Svietidlá Rábalux Karen Spot: Svietiť bodovo sa vyplatí

Bodové svietidlá patria k obľúbencom a stáliciam (nielen) na slovenskom trhu. Tradičný maďarský výrobca cenovo dostupných svietidiel Rábalux pritom patrí k ich obdivovateľom, preto ich má v ponuke hneď niekoľko. Najnovšie je to unikátny rad svietidiel Karen Spot, ktorý dokáže osvetliť každé umelecké dielo, ale aj bežnú miestnosť.

 

Prečo sú bodové svietidlá ideálne do menších priestorov?

 

Bodové svietidlá dokážu rovnomerne osvetliť menší priestor zaujímavým spôsobom. Dajú sa totiž nasmerovať na konkrétne body, ktoré sú v tom prípade osvetlené výraznejšie. Preto patria k obľúbeným doplnkom rôznych galérií. A rovnako to môže byť aj u vás doma. Bodové svietidlá totiž zvyčajne nezaberajú toľko miesta ako bežné svietidlá, čo sa obzvlášť v menších priestoroch môže zísť.

 

Čím zaujmú svietidlá Rábalux Karen Spot?

 

Tieto svietidlá sú v prvom rade v ponuke vo viacerých farebných variantoch, ako napr. čierna, biela, bielo-drevená alebo tmavomodrá. Tým je zabezpečené, že sa budú do vášho interiéru hodiť, nech je prevedený v akomkoľvek farebnom variante. Pokojne tak doladíte nielen vašu domácu mini galériu, ale aj spálňu, obývačky, alebo povedzme aj chodbu.

 

Svietidlá Rábalux Karen Spot vyniknú aj nízkou spotrebou elektrickej energie a je v nich možné použiť aj LED bodové žiarovky. Tým je zabezpečená aj dlhá životnosť svietidiel a tiež príjemná svietivosť. Tieto svietidlá si môžete natočiť ľubovoľným smerom, takže osvietiť môžete presne tú časť miestnosti, ktorú najviac potrebujete.

 

Rábalux je tradičný výrobca

 

Maďarský výrobca Rábalux sa výrobe svietidiel venuje už množstvo rokov. Má teda dostatok skúseností na to, aby vám dokázal ponúknuť kvalitné, ale pritom cenovo dostupné svietidlá. Vydržia vám dlho a pritom za ne nemusíte nechať veľa peňazí – čo môže byť lepšie?