00,00 €

Svietidlá Rábalux HOLLY: Svätožiara nad hlavou?

Holly znamená v angličtine svätý – možno práve pre výzor týchto modelov svietidiel Rábalux ich výrobca pomenoval práve HOLLY. Svietidlá Rábalux Holly sú pekným spestrením každej miestnosti. Oplývajú farbou nazvanou „antická zlatá“, čo z nich robí ideálnych spoločníkov do moderného, ale aj do mierne retro-ladeného interiéru. Tienidlo týchto svietidiel je pritom vyrobené z jemnučkého skla.

                                                                                                      

Čím vynikajú svietidlá Rábalux HOLLY?

 

Rábalux Holly sú fantastickým doplnkom dizajnového interiéru. Okrem toho, že svietidlá z tohto radu sú ladené v spomínanej, exkluzívnej farbe, svojim výzorom dokážu spestriť akýkoľvek priestor. Výborné je, že ako to je u značky Rábalux zvykom, tento rad svietidiel existuje v množstve variantov. Na výber teda máte stropné svietidlá, ale napr. aj závesné.

 

Aby toho nebolo málo, na výber máte nielen na poli určenia svietidiel, ale aj na poli farieb. K dispozícii sú, okrem nebeskej zlatej, aj varianty v striebornej farbe, ale aj v bielej s drevenými doplnkami. Znamená to, že nech potrebujete svietidlá Rábalux HOLLY v akejkoľvek farbe, je pravdepodobné, že vďaka tomuto výberu dostanete presne tie svoje vysnívané.

 

Čím vynikajú svietidlá Rábalux?

 

Rábalux je dlhoročný výrobca vysokokvalitných svietidiel za priaznivé ceny. Okrem tradičných modelov sa sústredí aj na menej tradičné dizajny, ktoré uchvátia každého. Svietidlá pritom vyrába nielen do interiéru, ale aj exteriéru, čím si môžete svoj dizajn dotvoriť naozaj na 100 %. Svietidlá dokážu zaujímavým spôsobom dotvoriť interiér, čiže častokrát fungujú aj ako umelecké dielo. Spojíte tak teda príjemné s užitočným – načo vám budú obrazy, keď máte takéto pekné svietidlá? J

 

Vyberte si v našom e-shope vaše nové obľúbené svietidlá a získajte doma alebo v kancelárii fantasticky príjemnú atmosféru aj vy. Stavte na dokonalý štýl.