00,00 €

Svietidlá, ktoré vyzerajú ako prsteň? Globo HOMMI vyzerajú presne tak

Svietidlá, ktoré vyzerajú ako prsteň? Globo HOMMI vyzerajú presne tak

 

Ak je vašim druhým menom luxus a vašim druhým exkluzivita, v tom prípade sme práve našli dokonalé svietidlá aj pre váš domov alebo firmu. Svietidlá od svetovo renomovanej značky Globo s názvom Globo HOMMI sú pripravené rozžiariť aj vašu nehnuteľnosť a spraviť z vášho domova nádherné miesto pre život.

 


 

Luxus na druhú v podobe svietidla

 

Svietidlá Globo HOMMI je stropné svietidlo, ktoré má štýlu naozaj na rozdávanie. Unikátne svetelné efekty premenia váš obytný priestor alebo pokojne aj firmu na krásne miesto, v ktorom bude radosť byť. Toto svetlo je špecifické nielen svojim tvarom, ale aj jedinečnosťou atmosféry, ktorú vie vytvoriť. Číre kryštály sú vytvorené a navrhnuté tak, aby po celej miestnosti „hádzali“ fantastické svetelné efekty.

 


 

Štýlové, ale zároveň úsporné Globo HOMMI

 

Tieto svietidlá Globo HOMMI sú nielen skvelé, čo sa týka dizajnu, ale prekvapia vás aj perfektným stvárnením osvetlenia. Ich zabudovaný LED zdroj vám umožní benefitovať z nízkej spotreby elektriny, takže si doma môžete zadovážiť unikátne svietidlá, ktoré budú nielenže krásne, ale aj budú odbremeňovať vašu peňaženku a zároveň aj životné prostredie.

 

Ak si chcete z bytu vytvoriť palác, toto sú svietidlá pre vás

 

U výrobcu Globo vedeli, že na svete existujete aj vy, ľudia, ktorí si chcú z bežného bytu alebo domu vyčarovať exkluzívny palác, aký majú napríklad mnohé celebrity. Hoci toto svietidlo nájdete v našom e-shope za naozaj dobrú a nízku cenu, vyzerá, akoby bolo ešte dvakrát alebo trikrát také drahé.

 

Ohúrite tak nielen rodinu, ale aj susedov alebo vašich kamarátov. Silné LED svetlo s 18 wattmi sa postará o to, aby bol osvetlený aj ten najmenší detail v miestnosti.

 

Využite unikátne svietidlá Globo aj vy a stavte na jedinečnosť, ktorú vášmu bytu alebo domu alebo kancelárii prinesú.