00,00 €

Svietidlá, ktoré vyzdvihnú Váš obchod z tmy

Jedno svietidlo je len na osvetlenie – mnohí si to myslia! Ak aj Vy ste vlastníkom firmy, a máte túto mienku o osvetlení, tak sa mýlite! Lebo v tom prípade ignorujete „zákazníckeho agenta“ ,túto vlastnosť svetla, a tým miniete zákazníkov. Jedno svietidlo  Vám môže pomáhať pri získaní zákazníkov, zvýšiť odbyt. A môže Vám ušetriť väčšie sumy. Pýtate sa : ale ako?

 

Je možné, že akurát aj teraz s tým nesprávnym osvetlením  ste „ odohnali zákazníka“.

Ale s tým správnym osvetlením, môžete rátať s viacerými  klientmi pri pokladni.

Ale ako?

Predstavte si tmavú predajňu, kde ťažko vidíte čo skrývajú police predajne .Na stene avizovaný akciový tovar si ledva všimnete, len vtedy ak Vás na to upozornia.

Len veľmi ťažko si dokážete  prečítať návod na obale produktu.

A neviete sa rozhodnúť, že Vami vyskúšaný výrobok je vhodný či nie – vďaka zle osvetlenej miestnosti.

Priebeh nákupu vo Vás vyvoláva obavy  a zlý pocit, a nie ste si istý či utrácať peniaze na tom mieste je správne.

Veru takto sú na tom aj Vaši zákazníci.

Lebo osvetlenie v predajni je dôležité, vo veľkom to ovplyvní aj to, aby  sa potenciálni  klienti  cítili dobre vo Vašej predajni. Aby si ľahko našli hľadaný artikel, aby ich oslovili zaujímavé „správy“ -zľavy,  akcie.

Jedna správne osvetlená predajňa, či výhodne osvetlený výklad dokáže upútať pozornosť.

Ako sú schopné svietidlá pomáhať  v procese predaja?

Vedome a dobre zladené svetlá upútajú zvedavosť zákazníkov, dožičia atraktívnosť predajni a produktom. Aktuálne zľavy a reklamné tabule sa dostanú do popredia a zaujmú.

Jedna dostatočne silná lampa so správnym odtieňom svetla je schopná vyzdvihnúť prednosti osvetleného produktu. Navyše môžete ušetri na energii, pri použití úsporných svetelných zdrojov. A tak nemusíte mať obavy kvôli výdavkom za spotrebu energie.

 

Použite LED svietidlá, aby Vaše produkty vyzerali ešte atraktívnejšie!

Vynaložíte všetky Vaše sily, aby ste vyzdvihli isté artikle, aby vynikli Vaše produkty, ale zato Vám prejde myšlienka hlavou:“ Ako to zvládne moja peňaženka?“

Je na to riešenie!

Zvoľte správne osvetlenie obchodu, aby ste nemuseli rátať s nadbytočnými výdavkami.

Ak nezvolíte správne osvetlenie obchodu, nielen ubudne z Vašich klientov, ale môže to spôsobiť pokles zisku aj 10-20%, čo si nemôžete dovoliť, pri voľbe nesprávnych svetelných zdrojov , môžete rátať s navýšenými výdavkami, pričom aj často striedate nevhodné svetelné zdroje.

Vyhnite sa tým! Použite správne svetelne zdroje!

Moderná LED technológia Vám v tom dopomôže, posvieti obchodný priestor a pritom Vám ušetrí aj na spotrebnej energii.

LED svietidlá pri 24 hodinovom použití, majú 20.000 hodinovú životnosť (v tomto prípade pôvodná 100% energia klesne na 70%) poskytne to počas 20 rokov.

 LED svietidlo so životnosťou 30-50.000hod potrebuje len málo energie. A tak spotrebuje menej energie, než svietidlo s klasickou žiarovkou.

Pri spotrebe medzi 1,5W a 5W  ušetríte až 80% na spotrebe energie.

Prečo sú výhodnejšie led žiarovky a led svietidlá v obchodných priestoroch?

Najviac šetriace led svietidlá dožičia najväčšiu intenzitu svetla, a pri niektorých produktoch je výhodné najmä to , že sú schopné reprodukovať svetlo hoci RA90.

RA reprodukcia svetla znamená pri mierke 100, že ako je schopná jedna žiarovka dodať spätne ozajstnú farbu produktu.

Existujú led žiarovky podľa teploty farieb, studené aj teplé. Takže si môžete zvoliť to najideálnejšie svetlo podľa potreby. Vyprodukované svetlo môže byť s odtieňom do „žlta“ alebo do „modrej“

Očarte Vašich klientov tým najvhodnejším osvetlením, aby mali príjemný zážitok z nakupovania u Vás! Zabudnite na tmavé obchodné priestranstvá a osvetlite svoje produkty, aby upútali pozornosť každého zákazníka!

Pozrite si našu ponuku a zvoľte si správne svietidlá do Vašich predajní: spot svietidlá, led svietidlá, a rôzne typy bodových svietidiel. Pomôžeme Vám s výberom.