00,00 €

Svietidlá Kanlux VADRA: Čo vám prinášajú?


 

Svietidlá Kanlux Vadra do sveta prinášajú kvalitný dizajn za dobré peniaze. Okrem toho, že ide o svietidlá exkluzívnej, ale cenovo dostupnej značky, majú výhodu aj v ich variabilite. Vďaka jednoduchému, ale výpovednému dizajnu, sú skvelou voľbou do takmer akéhokoľvek exteriéru. Ich ostré hrany sa hodia najmä k modernému vonkajšiemu nábytku, ale nestratia sa v podstate kdekoľvek.Aké druhy svietidiel prinášajú Kanlux Vadra?

 

Rad svietidiel Kanlux Vadra existuje v 4 rôznych variantoch – vonkajšie nástenné svietidlo, vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom, vonkajšie stojanové svietidlo menšie a väčšie. Zaručené tak je, že si určite vyberiete, nech potrebujete „ožiariť“ vo vašej záhrade alebo na pozemku čokoľvek.

 

Technická vyspelosť je pri svietidlách Kanlux prvoradá. Spodná časť svietidla je prevedená v hliníku, zatiaľ čo krycie tienidlo je, samozrejme, plastové. Tým sa zabezpečuje, že vám svietidlo vonku dlho vydrží a nebudete ho musieť každých pár rokov meniť. Plast aj hliník sa totiž vyznačujú naozaj dobrou výdržou a odolnosťou aj voči únave materiálu. Svietidlá Kanlux Vadra disponujú ochranou s certifikátom IP 44.

Svietidlo so senzorom je dokonca programovateľné

 

Technickú vyspelosť Kanlux potvrdzuje aj pri svietidle so senzorom. To je kompletne nastaviteľné – programovať môžete dĺžku svietenia po zaznamenaní pohybu, ale tiež citlivosť senzora na pohyb. Vďaka tomu sa tieto svietidlá dajú nastaviť na takmer akúkoľvek potrebu.

 

Výhodou svietidiel Kanlux Vadra je najmä to, že na osvetlenie v podstate celej záhrady vám stačí mať svietidlá z jedného jediného radu, ktoré k sebe budú dizajnovo naozaj dobre pasovať.

 

Nenechajte v letnom období nič na náhodu a vytvorte si v záhrade dokonalú atmosféru pohody aj vy. So svietidlami Kanlux Vadra dosiahnete nielen to, ale odstrašíte aj prípadných zlodejov, ktorí majú letné obdobie obzvlášť radi.