00,00 €

Svietidlá Kanlux Solca: Prečo vás očaria?Svietidlá Kanlux Solca sú pripravené stať sa dostupnou a zároveň kvalitnou súčasťou aj vášho domu. Dokážu vám totiž prepožičať ich skvelé svetelné vlastnosti a tým rozžiariť celú vašu záhradu. Na jar a v lete totiž mnohí trávime pravidelne chvíle v záhrade alebo na terase a práve preto je dobré, aby ste tam vždy mali aj vhodné osvetlenie. Poďme sa teda spolu pozrieť, prečo by ste si mali vybrať práve vonkajšie svietidlá Kanlux Solca.

 

Kanlux Solca očaria farbou

 

Tmavá čierna farba je exkluzívnym doplnkom na mnohých produktoch, ale pri svietidlách to platí priam dvojnásobne. Kanlux Solca sa hodia prakticky do každej modernej záhrady, a to vďaka ich modernému hranatému dizajnu. Aj keď niektoré modely z tohto radu, konkrétne tri, sú aj okrúhle, preto sa dajú použiť aj ako retro doplnok do záhrady.

 

Svietidlá Kanlux disponujú dlhou dobou svietenia, preto sa môžete spoľahnúť, že okrem toho, že sa vám s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nepokazia, ani sa v nich tak rýchlo nevypáli žiarivka. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vám svietidlá dlho vydržia a vy sa tak nebudete musieť obávať o ich skorú výmenu.

 

Do zeme aj na stenu

 

Naše svietidlá Kanlux pre vás máme pripravené v mnohých variantoch, pričom ide o svietidlá Kanlux Solca zapustiteľné do zeme, ale aj o také, ktoré si viete namontovať na stenu alebo do chodníka. Vďaka tomu si môžete osvetliť prakticky celú záhradu jednoducho a v unifikovanom dizajne, čo prispeje k celkovému výzoru vašej záhrady. Pozitívne, samozrejme.

 

Vyberte si aj vy svietidlá renomovanej značky Kanlux, ktorá nemá vo svete konkurencie obdobu. Kanlux je jednotkou v predaji na Slovensku a v Českej republike, a to vďaka ich neprekonateľnému pomeru cena a kvalita. Vyberte si aj vy dokonalé svietidlá, ktoré vás zahrejú na vašej dizajnovej duši, kedykoľvek sa na ne pozriete.