00,00 €

Svietidlá Kanlux Reka: Čím vás očaria?


 

Nástenné svietidlá Kanlux Raka sú nádherné, ale nie na prvý pohľad. Očaria vás skôr na ten druhý, svojou nenápadnosťou a unikátnou schopnosťou skryť sa. Grafitová farba je teraz mimoriadne moderná a telo svietidiel vyrobené z kvalitnej hliníkovej zliatiny... hmm, hneď by sme si ich zavesili aj u seba doma! J
Vonkajšie svietidlá Kanlux Reka vydržia takmer čokoľvek

 

Certifikát odolnosti voči vonkajším vplyvom IP54 sa postará o to, že tieto nástenné svietidlá prežijú takmer čokoľvek, vrátane rôznych, aj tých veľmi nepríjemných poveternostných vplyvov. Svietidlá Kanlux Reka dostanete u nás na eLampy.sk kúpiť nielen za tie najlepšie ceny, ale aj v dvoch úžasných tvaroch – okrúhlom aj hranatom.

 

Oba sú pekné, je len na vás, aká je vaša osobná preferencia a ktoré by ste viac uvítali aj vo svojom exteriéri. Nástenné svietidlá sú skvelou voľbou do takmer akéhokoľvek exteriéru, v ktorom potrebujete trošku svetla. Výkon týchto svietidiel je vo výške 7 Watt, čo úplne stačí na bežné osvietenie, najmä, ak ich vo vašom exteriéri využijete viac. 


Šetria energiu aj peniaze

 

Keďže svietidlá Kanlux vynikajú nielen prvotriednou odolnosťou, ale aj kvalitou výroby, je jasné, že vám aj dlho vydržia. Zabudnúť tak budete môcť na neustále kupovanie nových a nových svietidiel alebo žiaroviek. LED technológia sa postará o to, že nebudete musieť ani neustále nakupovať nové žiarovky. Aj energie ušetria dostatočne, vďaka čomu túto zmenu pocíti aj vaša peňaženka.

 

Navyše, grafitová farba sa výborne hodí práve do exteriéru, takže z týchto svietidiel bude benefitovať bude aj dizajnová stránka vášho exteriéru. Energetická trieda svietidiel Kanlux Reka má hodnotu A ++, čo je takmer najlepšia možná.

 

Nečakajte a vyberte si z našich krásny svietidiel Kanlux Reka na eLampy.sk aj vy.