00,00 €

Svietidlá Kanlux EVELI: Retro alebo moderné?


U nás vo firme sa nevieme zhodnúť na tom, či sú tieto svietidlá retro alebo, naopak, moderné. Tak či onak, zhodli sme sa na tom, že sú vhodné do rôznych interiérov a že ich štýl nie je tak veľmi vyhranený. Poďme sa spolu pozrieť na to, prečo by ste si svietidlá od značky tak obľúbenej na Slovensku a v Česku mali užívať aj u vás doma alebo v kancelárii. 

 

Svietidlá Kanlux EVELI pôsobia ako štúdiové svetlomety

 

Poznáte také tie veľké štúdiové svetlomety, aké nájdete v moderných predajniach? Ak áno, tak tieto sú podobné – akurát menšie. Svietidlá Kanlux EVELI sú určené nielen do domov a bytov, ale aj do dizajnových kancelárií. Ich jednoznačnou výhodou je, že existujú v troch rôznych vyhotoveniach. Hodia sa teda ideálne nielen do jednej miestnosti, ale aj do viacerých.

 

Navyše, pohodlne osvietia aj väčšie miestnosti, a to vďaka tomu, že v ponuke sú aj varianty s dvomi, resp. so štyrmi žiarovkami. Tým sa z tohto svietidla stáva naozaj vhodný spoločník aj do väčších miestností. Vďaka tomu, že ide o prvotriedne spracované svietidlá, rozhodne si ich dokážete užiť všade – či už doma, na chate alebo hoci aj v spomínanej kancelárii.


 

Čím vyniká ich dizajn?

 

Dizajn svietidiel Kanlux EVELI vyniká v prvom rade dokonalým spracovaním a použitím materiálov, ktoré dizajnovo odrážajú jazyk spoločnosti Kanlux. Tienidlo týchto svietidiel je vyrobené z dymového skla, vďaka čomu sa toto svietidlo ideálne hodí aj do industriálnych prostredí. Okrem toho, ich služby využijete aj v pohostinstve, kedy sa dokážu stať ideálnymi svietidlami napr. do dizajnovej reštaurácie.

 

Stavte na značku Kanlux, ktorej svietidlá sa tešia obrovskej obľube v celom Česku a na Slovensku. V domácnostiach ich nájdete veľmi často, čo svedčí o ich naozajstnej kvalite. Tak čo, ktoré si vyberiete vy?