00,00 €

Svietidlá Kanlux Dromi: Čo poviete na vesmírny dizajn?Máte radi futuristické veci, dizajn? Ak áno, tak ste na správnom mieste. V našom e-shope eLampy.sk sme si pre vás pripravili novú exkluzívnu ponuku od známej československej značky Kanlux. Svietidlá Kanlux Dromi do vášho domova prinesú závan Star Treku a vy si tak budete môcť užívať pocit ako z budúcnosti.

 

Čím vynikajú svietidlá Kanlux Dromi?

Inovatívne svietidlá Kanlux Dromi sú spojené najmä s unikátnou technológiou LED svietenia, vďaka čomu sú dostatočne úsporné a zároveň vyžarujú aj krásne svetlo. Tieto modely ponúkajú aj nastaviteľné hlavice svietidla, ktoré svietia na krásnu bielu farbu. Tieto svietidlá Kanlux Dromi sú prevedené naozaj unikátne a ich široká použiteľnosť ich predurčuje na to, aby sa stali obľúbenou súčasťou vašej domácnosti.

 

Svietidlá Kanlux Dromi sú relatívne výkonné a umožňujú vám si pohodlne osvetliť celý váš exteriér, podľa toho, kam si chcete tieto svietidlá umiestniť. Sú vyrobené z prvotriedneho hliníku a plastu, čo zaručuje dlhodobú odolnosť.

 

Nemusíte sa tak báť, že by vám tieto svietidlá nevydržali alebo že by ste sa s nimi necítili dlhodobo dobre. Jednoducho sa namontujú a budú fungovať, až kým sa nevypáli žiarovka. To sa ale tiež tak často nestáva, keďže používajú technológiu LED.

 

Svietidlá Dromi sú v rôznych variantoch


Svietidlá Kanlux Dromi existujú vo viacerých variantoch, pričom je na vás, či si vyberiete stojacie svietidlá s dvomi rôznymi výškami, podľa toho, kam ich chcete umiestniť, alebo nástenné svietidlo v jednom variante a vo variante s dvomi žiarovkami a teda hlavami svietidla.

 

Vyberte si unikátne svietidlá od známej československej značky Kanlux. Svietidlá Kanlux Dromi sú prvotriedne prevedené a budú vám dlhodobo robiť radosť, a to už či na terase, balkóne alebo v záhrade.