00,00 €

Svietidlá Kanlux Arel: Nová generácia downlightu?


 

Svietidlá Kanlux Arel využívajú unikátnu technológiu LED, ktorá vám umožní si doma alebo v kancelárii posvietiť aj na tie úplne najmenšie detaily. Vyskúšali ste už niekedy, ako funguje svietidlo nazývané aj downlightové? Ak nie, je načase to zmeniť. Prvotriedna značka kvality Kanlux vás pozýva otestovať jej nové svietidlá.

 

Prečo si vybrať downlight svietidlo Kanlux?

Downlightové svietidlá Kanlux Arel sú vyrábané s maximálnym možným prihliadaním na minimalizmus, preto nemajú žiadny rámček a prakticky ich nevidno, až kým ich nezasvietite. Vysoký stupeň krytia až IP 65 / 20 sa tieto prvotriedne svietidlá hodia do prakticky každého interiéru. Ozvláštnia ho nielen nenápadným svetlom, ale aj prvotriednou kvalitou tohto osvetlenia.

 

Downlightové svietidlá sú unikátne aj tým, že ide o svietidlá mieriace dole, pod seba. Unikátny dizajn, ktorý je minimalistický, ale zároveň zaujímavým spôsobom prevedený, si vás získa doslova na prvý pohľad. Okrem toho sa tieto svietidlá Kanlux Arel pýšia aj 9-milimetrovou hrúbkou, čo z nich robí vlastne ten najtenší panel na trhu.

 

Svietidlá Kanlux Arel očaria aj výdržou

 

Technológia LED, ktorá je použitá pri týchto svietidlách, sa postará nielen o dlhú výdrž samotného svietidla, ale aj samotných žiaroviek, ktoré tak nebudete musieť meniť každé dva mesiace. Okrem toho má LED technológia ako taká aj omnoho dlhšiu výdrž, takže ani celé svietidlo nebudete musieť meniť po pár mesiacoch.

Poďakuje sa vám aj vaša rodina, ak si tieto svietidlá Kanlux Arel vyberiete, pretože vaša peňaženka získa nejaké tie eurá navyše, a to za úsporu elektriny. Navyše, svietidlá Kanlux Arel dostanete v našom e-shope eLampy.sk kúpiť v rôznych tvaroch. Uspokojíte tak svoje túžby, nech sa vám páčia kruhové alebo hoci aj hranaté svietidlá.