00,00 €

Svietidlá Globo Tunno – nie, nie je to žiadny tuniak


 

Azda každý, kto už niekedy v živote jedol talianskeho tuniaka, pozná slovko „tonno“, ktoré v preklade znamená jednoducho tuniak. Nemýľte sa, naše dnešné svietidlá sa nevolajú tonno, ale Tunno. Svietidlá Globo Tunno sú tu pre vás pripravené v naozaj obrovskej ponuke, z ktorej si vyberiete, aj keby ste nechceli.

 

Dnes „fičí“ zaujímavosť. Ako to?

V dnešnej dobe je tak veľa univerzálnych vecí, ktoré sa na seba tak veľmi podobajú, že všetko, čo vyzerá inak, nás okamžite očarí. Vás tiež? Ak áno, tak vás rozhodne očarí aj rad svietidiel Globbo Tunno, ktorý obsahuje súpravu rôznych svietidiel na rôzne určenia – závesné, stropné, ale aj nástenné svietidlá Globo Tunno sú vám k dispozícii v čiernej farbe, ktorá pri istých uhloch prechádza do tmavosivej.

 

Prečo si vybrať svietidlá Globo Tunno?

 

Svietidlá Globo Tunno sú vyrobené z kovu, čo ich predurčuje na dlhú výdrž, kov je totiž pevný materiál, ktorý len tak niečo nerozhádže. Na vnútornej strane svietidla nájdete mosadznú farbu, ktorá ich ďalej odlišuje od zbytku konkurencie. Celé svietidlo je akoby deravé pomocou jednoduchých línií, ktoré sú nepravidelne zakončené, čo dodáva celému svietidlu ešte zvláštnejší nádych.

 

Vďaka tomu, že celý set svietidiel obsahuje naozaj veľké množstvo rôznych variantov, je viac než isté, že si svoj celý dom, kanceláriu alebo hoci aj obchod budete schopní zariadiť týmito prvotriednymi svietidlami za každých okolností. Materiály, ktoré značka Globo používa na výrobu svojich svietidiel, patria k tým najlepším na svete, čím je isté, že vám dané svietidlo aj dlho vydrží.

 

Práve preto by ste mali staviť na istotu a vyberať si iba svietidlá od overených a renomovaných výrobcov, medzi ktorých značka z Rakúska, Globo, jednoznačne patrí. Tak čo, vybrali ste už, ktoré konkrétne typy svietidiel si vyberiete?