00,00 €

Svietidlá Globo Toppole – keď závesné svietidlá nestačia

Svietidlá Globo Toppole – keď závesné svietidlá nestačia

 

Čím sa vyznačujú svietidlá Globo Toppole, to asi nie je také náročné zistiť, stačí sa na ne pozrieť. Vďaka ich elegantnej siluete je viac než jasné, že ide o prvotriedne postavené kvalitné svietidlá, ktoré vás očaria svojim dizajnom a svetelnými vlastnosťami. Stojanové svietidlá Globo Toppole sú prvotriednou ukážkou toho, čo dokáže značka Globo.

 

Prečo si domov vybrať svietidlá Globo Toppole?

Aj keď názov týchto svietidiel môže evokovať stromy, nie je to tak, aj keď tieto svietidlá na prvý pohľad naozaj vyzerajú tenko a úzko, podobne ako stromy. Tieto svietidlá sa ale vyznačujú v prvom rade unikátnou svietivosťou, ktoré je prevedená vo forme dvoch tyčí, ktoré žiaria.

 

Vďaka tomu a taktiež vďaka 5-wattovým reproduktorom, ktoré sú zabudované priamo v tomto svietidle, dokážete počúvať svoju obľúbenú hudbu pri príjemnom svite tohto svietidla. Globo Toppole vás potešia tým, že si ich môžete pohodlne umiestniť hoci aj k posteli alebo do obývačky k sedačke a vždy si budete môcť vychutnať príjemný svit a dobrú kvalitnú hudbu v skvelej atmosfére.

 

Poslúžia vám svietidlá Globo Toppole aj v kancelárii alebo obchode?

Odpoveďou na túto otázku je jednoznačné áno. Vďaka ich univerzálnej použiteľnosti je viac než jasné, že si tieto svietidlá rovnako pohodlne, ako v spálni alebo obývačke vášho domu, užijete aj v kancelárii alebo hoci aj vo vašom obchode. Skvelým faktom je, že sa predávajú v dvoch veľkostiach, a síce vo väčšej a menšej. Pohodlne si ich tak umiestníte hoci aj na stolík alebo na zem, v závislosti od toho, ktoré konkrétne svietidlo si kúpite.

 

Využite aj vy skvelú možnosť zakúpiť si tieto krásne minimalistické a moderné svietidlá v našom e-shope ešte dnes a uvidíte, že doma, v kancelárii alebo v obchode budete mať krásne osvetlené miestnosti.