00,00 €

Svietidlá Globo FALLA: Exkluzivita je na dosah

Svietidlá Globo FALLA: Exkluzivita je na dosah

 

Svietidlá Globo sú po celom svete vyhlásené pre ich dizajnovú krásu a funkčnú jednoduchosť. Niet sa čomu čudovať, že značka chrlí nové a nové modely ako na bežiacom páse. My sme si pre vás dnes pripravili unikátne svietidlá z nového radu Globo FALLA, ktoré sú nielen dizajnovo exkluzívne, ale aj pútavé a dokážu osvetliť aj naozaj veľkú miestnosť.

 


 

Kam sa dajú umiestniť svietidlá Globo FALLA?

Svietidlá Globo FALLA sú fantastické nielen vďaka ich prevedeniu, ale aj vďaka funkčnosti. Tým, že obsahujú viacero svietiacich žiaroviek, dokážu osvetliť nielen menšie, ale aj väčšie miestnosti. Ich unikátne prevedenie vo forme kovu a plastu v kovovej farbe, dokáže upútať naozaj na prvý pohľad.

 

Tieto svietidlá pohodlne umiestnite nielen do obývačky, ale aj do spálne alebo do pracovne, pričom parádu urobia napríklad aj v dlhšej chodbe. Ich dizajnové prevedenie sa hodí do rôzne ladených interiérov, takže si nemusíte vyberať iba moderné, ale aj retro prostredie, pretože aj to dokážu tieto svietidlá pekne doladiť.

 


Prečo by ste si mali vybrať značku svietidiel Globo?

 

Globo je výrobca svietidiel, ktorý svoje svietidlá dodáva do azda všetkých kútov sveta. Vďaka ich dizajnovej exkluzivite a naozaj vydarenému inžinieringu zamestnancov značky sa dá povedať, že kvalitatívne je Globo postavená naozaj mimoriadne vysoko. Výrobky tejto značky sú nielen unikátne, ale aj kvalitne a mimoriadne dobre poskladané.

 

Globo svietidlá vám vydržia ešte naozaj dlho a ak si vyberiete svietidlá z radu Globo FALLA, môžete benefitovať nielen z ich dizajnu, ale aj ucelenosti, ktorú prinášajú. Na výber totiž máte v našom e-shope www.elampy.sk dva varianty závesných svietidiel a jedno stropné svietidlo, čím si dokážete osvetliť nielen obývaciu izbu, ale napríklad aj spálňu.