00,00 €

Svietidlá Eglo Pasteri: aké sú?

 

Ak zháňate naozaj kvalitné a naozaj krásne svietidlá, ste na správnom mieste. V tomto článku si predstavíme svietidlá Eglo Pasteri, ktoré patria k tomu najkrajšiemu, čo na trhu aktuálne nájdete. Ak potrebujete svietidlá do celého interiéru, určite oceníte ich univerzálnosť a čistý dizajn každého kúska.

 

Nádherné stropné svietidlo? Tu je

 

Stropné svietidlo Eglo Pasteri v antracitovej farbe je svietidlo určené na zavesenie. Výborne sa hodí do obývačky nad konferenčný stolík. Vytvorí tak príjemnú atmosféru, ktorú si budete užívať každou chvíľkou strávenou doma. Textilné tienidlo je pritom vhodné na spojenie s farbou sedačky, ktorá taktiež môže byť sivá.

 

Neurazí ani elegantné stolné svietidlo

 

Stolné svietidlo plné elegancie Eglo Pasteri ponúka veľa za málo. Hoci je to nádherný dizajnový doplnok s LED technológiou, nestojí priveľa peňazí. Vám tak zostanú financie na ďalší dizajnový rozvoj vašej miestnosti. Prekvapí široká škála dostupných farieb. Preto sa nemusíte báť, že by ste k svojej obývačke svietidlá nedoladili.

 

A čo na to závesné svietidlá?

 

Závesné svietidlá Eglo Pasteri ponúkajú zaujímavú kombináciu – dve svietidlá v jednom. Skladajú sa z hlavného, väčšieho svietidla a z menšej, akoby čítacej lampičky. Takéto svietidlo si tak pohodlne môžete umiestniť nad posteľ z každej strany a v jednom tak máte rovno dve. Ušetríte dvakrát a aj to dobre vyzerá. Čo viac si priať?

 

O značke Eglo

 

Povieme si viac aj o značke Eglo, ktorá na Slovensko prináša produkty vyrobené v Rakúsku. Dvadsaťročná história spravila svoje a produkty Eglo sú nielen výnimočne spracované, ale aj dizajnovo vytvorené. Na dizajnoch totiž pracuje niekoľkočlenný tím, ktorý neustále hľadá nové cesty, ako vytvoriť nezabudnuteľný kus nábytku. A nezaostávajú ani inžinieri. J

 

Ktoré svietidlo Eglo si teda vyberiete?