00,00 €

Svietidlá Eglo: Aké novinky si pre vás prichystal rakúsky výrobca?

 

Svetoznámy rakúsky výrobca svietidiel Eglo nespí na vavrínoch. Hoci ide o mimoriadne úspešného výrobcu svietidiel, ktorý nemá problém s predajom svojich produktov, neustále vyvíjajú nové modely. Doba ide vpred závratnou rýchlosťou, preto si takáto úspešná firma rozhodne nemôže dovoliť nevyvíjať nové produkty. Čo si pre vás Eglo prichystalo? Čítajte ďalej a zistite to.

 

V móde sú retro svietidlá

 

Retro je dnes in, o čom svedčí aj aktuálna ponuka noviniek od firmy Eglo. Okrem starožitne ladených svietnikov sú to napr. aj retro stojacie svietidlá alebo starožitné stropné svietidlá. V rámci značky Eglo pritom môžete mať istotu, že všetky ním vyrobené svietidlá sú navrhnuté s dizajnérskou a inžinierskou presnosťou. Tým je zabezpečená prvotriedna kvalita svietidiel.

 

Prečo si vybrať retro svietidlo?

 

Nech máte interiér vášho domova alebo firmy zariadený starožitne alebo moderne, s retro svietidlom nikdy neurobíte krok vedľa. Ak máte moderný interiér a k nemu doladíte retro svietidlo, takýto štýl zariadenia sa volá eklektický a dnes sa taktiež teší mimoriadnej obľube. A ak máte starožitne ladený interiér, vhodne zvoleným starodávnym svietidlom interiér len krásne podčiarknete.

 

Čím sa vyznačuje výrobca svietidiel Eglo?

 

Okrem dôrazu na kvalitu a remeselné spracovanie je to používanie prvotriednych materiálov ako aj kvalitné zázemie. Eglo totiž vyrába svietidlá už od roku 1969, kedy bola táto firma založená. Eglo sa špecializuje na rôzne typy svietidiel, ako sú nástenné svietidlá, lustre, bodové osvetlenie, kuchynské a kúpeľňové svietidlá. Táto značka je prítomná v 50 krajinách, čo svedčí o jej kvalite.

 

Najlepšie je, že v ponuke nášho e-shopu www.elampy.sk nájdete vždy najnovší a aktualizovaný výber všetkých svietidiel značky Eglo.