00,00 €

Svietidlá ako z rybej siete? Tu ho máte


Svietidlá britskej značky Searchlight sa vyznačujú najmä svojím prevedením, ale aj kvalitou spracovania. Nemajú totiž ďaleko od najkvalitnejších svietidiel na trhu, pričom si ale zachovávajú aj férovú kvalitu. Novinka, rad svietidiel Searchlight Fishnet, je, ako už aj ich názov nasvedčuje, ideálnym spestrením moderného aj retro interiéru. 


Množstvo variantov, rôzne farby

Searchlight Fishnet jestvuje nielen v mnohých variantoch podľa umiestnenia, ale dokáže sa odlíšiť aj rôznymi farbami. Nájdete tu nielen klasickú čiernu verziu, ale aj zlatú, ktorá je doslovným unikátom. Výhodou týchto svietidiel je, okrem toho, že existujú vo viacerých verziách, vďaka čomu si tu vyberie azda každý, aj ich energetická úspornosť a dizajn, ktorý je sám o sebe umeleckým dielom. Do akých miestností sa hodia svietidlá Searchlight Fishnet?

Tieto unikátne dizajnové svietidlá sú ideálne najmä na využitie v menších miestnostiach, kde sa stanú okamžitým „lapačom pohľadov“. Vďaka ich extravagantnému dizajnu ich uvítate nielen v industriálne ladených interiéroch, ale aj v moderných, kde sa perfektne snúbia práve s moderným nábytkom. 

Ďalšou výhodou je aj ich vzájomná kombinovateľnosť, v rámci ktorej môžete napr. čierne stropné svietidlo doladiť zlatým stolovým. Ak teda máte radi kombinatoriku, s týmito svietidlami sa dosýta vyhráte.  


Prečo si vybrať značku Searchlight? 

Typicky britská, typicky kvalitná – taká je produkcia značky Searchlight. Ich modely vynikajú nielen robustnou konštrukciou, ale aj rafinovane premysleným dizajnom, ktorý sa len tak neopozerá. Svietidlá tejto značky si zväčša vyberajú skutoční fajnšmekri, ktorí vedia, ako má vyzerať dobrý a kvalitný dizajn. O ten sa v rámci výrobného centra značky starajú kompetentní dizajnéri. 

Tak čo, ktoré si vyberiete vy?