00,00 €

Stropné svietidlá Kanlux Sanvi: ideálne riešenie (nielen) do kúpeľne

Kúpeľňa je miesto, kde to žije najmä ráno a večer, teda vtedy, keď je treba svietiť. Ak navyše v kúpeľni nemáte okno, potrebujete naozaj silné svetlo, ktoré vám dodá lepší pohľad na vás do zrkadla. Slovenský výrobca svietidiel preto vyvinul a vyrobil svietidlo Kanlux Sanvi, ktoré vám umožní vidieť aj to, čo ste nechceli.

 

Silák v neviditeľnom tele

Ide o naozaj nenápadné, ale silné svietidlá. Okrem výkonu až 21 Watt poskytujú svietidlá zo série Kanlux Sanvi aj certifikát odolnosti IP44, vďaka čomu sa hodia práve do vlhkých a nehostinných kúpeľní. Minimalistov poteší, že ide o zabudované svietidlá s LED technológiou. Svietidlá sú vyrobené materiálov kombinujúcich oceľový plech a plast, čím je zaručená odolnosť za každých okolností.

 

Čo pre vás znamená LED technológia?

V prvom rade sú to nižšie náklady na energie, dlhšia výdrž samotného svietidla a tiež nižšie náklady spojené s výmenou LED žiaroviek. Môžete si tak odpustiť každomesačný výlet do hobbymarketu a s tým spojený nákup žiaroviek – najlacnejšie žiarovky nájdete na e-shope eLampy.sk.

 

Aká značka svietidiel je Kanlux?

Kanlux je jednou z najznámejších značiek svietidiel na československom trhu. Okrem toho, že ide o profesionálneho výrobcu s praxou od roku 1999, ide aj o hráča, ktorý produkuje dômyselne riešené svietidlá so zaujímavým dizajnom. Okrem svietidiel však vyrábajú aj ďalšie súčasti, ktoré patria do elektrického sveta.

 

Svietidlá Kanlux Sanvi sú aj pre vás

Ak sa pýtate, pre koho sú určené svietidlá Kanlux Sanvi, odpoveď je „pre každého“, teda aj pre vás. V kúpeľni vám vyčarujú dobrú atmosféru a to všetko s minimálnymi nákladmi na kúpu a údržbu. Nestarajte sa zbytočne o veci, o ktoré nemusíte, a zaobstarajte si naozaj bezproblémové svietidlá do Kanlux Sanvi. K svietidlám si zároveň môžete zakúpiť aj špeciálne dizajnové rámčeky a samotné svietidlá sa vyrábajú vo viacerých variantoch.