00,00 €

Stropné svietidlá Globo – riešenie pre Váš domov

Stojíte pred výberom stropného svietidla? Počas „zhonu po lampe” hľadáte štýlový, s miestnosťou vhodne harmonizujúci a priestorovým požiadavkám vyhovujúci svetelný prvok? Taký, ktorý zohľadňujúc interiér bude pôsobiť ako vhodný dekoračný prvok vášho domova? No neviete, ktorý typ by vám najviac vyhovoval?

Niet sa čo čudovať, ak bezradne stojíte v spleti nekonečnej ponuky trhu čo sa týka veľkostí, farieb a tvarov. Hľadajte stropné svietidlá Globo, keďže vyhovujú širokej škále požiadaviek jednak čo sa týka funkčnosti, ako aj pri zabezpečení tej správnej atmosféry! Prečo sú tak vhodné?

Dizajnový luster či svietidlo môže predstavovať jemnú eleganciu a exkluzivitu. Popri prirodzenom svetle je potrebné v dome zabezpečiť aj umelé osvetlenie, to je nesporné. Zatiaľ čo jednu menšiu miestnosť dokáže osvetliť aj stojaca lampa, do väčších priestoroch sa odporúča zakúpiť viaceré samostatné stropné lampy.

Preto sú stropné lampy takým typom svietidiel, ktorý u vás doma nesmie chýbať. Okrem toho dnes už kvalitné produkty maximálne vyhovujú nielen svojej funkcii, ale sa dokonale prispôsobujú k štýlu daného priestoru.

Počas kúpy svietidiel stropné lampy nesmú chýbať, to je nesporné…

Stropnú lampu, ale akú?

Má byť pôsobivá, či si máme vyberať skôr skromnejšie prvky? A aký typ si máte zvoliť do kúpeľne, obývačky, či spálne?

Má byť dôrazný, či si máte vybrať radšej nebadateľný kus?

Pri výbere stropnej lampy sa aj vy trápite novými a novými otázkami? Pred konečným výberom je vhodné zohľadniť viaceré faktory. Dnes totiž výber správneho osvetlenia vo vašom domove poskytne základ pre zabezpečenie tej správnej atmosféry.

Ako si správne vybrať stropnú lampu?

Pozrite sa na strop! Potom sa dôkladne poobzerajte po miestnosti, kam mienite zakúpiť lampu! Týmito dvoma rýchlymi pohľadmi môžete ihneď získať odpoveď na vašu otázku.

A ako predsa?

Pravdepodobne si už predstavujete daný priestor, možno osvetlenie obývačky a možno ste si už vybrali z vášho pohľadu tú najkrajšiu stropnú lampu. No výber tej správnej stropnej lampy vo veľkom závisí od toho, z akého materiálu je strop vyhotovený, ako aj od funkčnosti daného priestoru! Ani vy to nenecháte bez povšimnutia, však?

Ako nám v tom pomôžu stropné lampy Globo?

Výhody stropných lámp Globo

  • Dajú sa dostať vo viacerých typoch a druhoch

Stropné lampy Globo sa dajú zakúpiť s viacerými typmi objímok, sú zhotovené z rôznych typov materiálov a dekorov, s rôznou hmotnosťou. Spomedzi lámp Globo nechýbajú tak obľúbené LED technológie. Ponúkajú niekoľko typov LED osvetlení.

Štýl visiacich prvkov rôznych typov Vám ponúka najideálnejšie tvary od klasických foriem cez modernejšie prvky ponúkajúce krásne siluety a moderný štýl. 

  • V závislosti od priestoru ponúka rozdielne typy

Hľadáte pôsobivé kusy do spálne či obývačky? Sú v prípade vysokého stropu vhodné do priestoru visiace lustre? Alebo máte strop z tatranského profilu a hľadáte stropnú lampu možnú inštalovať na trám? Či v kuchyni by vynikla skôr závesná lampa alebo bodové osvetlenie?

Stropné lampy Globo ponúkajú v závislosti od potrebného množstva svetla jednotlivých miestností rôzne typy.

 „Ste v miestnosti celý deň alebo idete okolo len dvakrát do týždňa?”

Pre Vás najideálnejšiu svietivosť ponúkajúcu stropnú lampu Globo vyberajte na základe typu miestnosti a jej každodennej funkcie!

V spálni dokáže zabezpečiť nesmierne ukľudňujúcu a dobrú atmosféru veľkolepý luster. Síce čo sa týka funkcie, túto úlohu by zvládla aj menšia stojaca lampa, predsa dokážete atmosféru izby určiť a špecifikovať pomocou lustra. Preto sa ho nezrieknite!

  • Rozdielne hmotnostné charakteristiky – pre rozdielne materiály stropov!

Do výberu stropného svietidla „má čo povedať” aj typ materiálu stropu. Otázku nosnosti stropu je potrebné taktiež zohľadniť pri výbere lampy v závislosti od jej hmotnosti.

Napríklad betónová deka dobre znáša zaťaženie. Preto je na ňu možné namontovať aj peknú mohutnejšiu a ťažšiu stropnú lampu, či kryštálový luster vyhovujúci vášmu vkusu. Ba čo viac, v prípade betónovej deky sú lustre vhodnejšie oproti zabudovaným lampám, ktoré vyžadujú mnoho montážnych a búracích prác.

Tieto sú skôr vhodnejšie v prípade sadrokartónového stropu. Stropné lampy Globo dostať pre každý typ stropného materiálu s rozdielnymi hmotnostnými charakteristikami.

  • Je ich dostať k rôznym konštrukciám stropov!

V prípade vysokého stropu či galérie sú najvhodnejšie zvysoka visiace lustre a stropné svietidlá. Pri trámovom prevedení alebo v prípade tatranského profilu dobre vynikne lampa s väčším rozptylom svetla zavesená na strop či trám.

Jednotlivé stropné lampy Globo obstoja pri ktorejkoľvek stropnej konštrukcii.

  • Sú doma aj v otázke energetickej úspornosti

Jednotlivé varianty stropných lámp Globo s LED osvetlením majú dlhšiu životnosť. Vyžadujú málo energie, pričom poskytujú účinné a stále osvetlenie. Dokážu poskytnúť teplejšie alebo aj chladnejšie odtiene svetla.

  • Vytvárajú atmosféru – Sú doma v bytovom dizajne

Vaša spálňa či obývačka je „iba” funkčná? Neviete o čo prichádzate!

K dokonalému relaxu vo veľkom prispievajú farby, vône a prirodzene aj svetlá. S vhodne zvolenou intenzitou svetla stropnými svietidlami Globo dokážete vyčariť dokonalú atmosféru! Svetlo vo veľkom ovplyvňuje bytový dizajn. Bolo by škoda nevyužiť ho!

Globo, ako značka – Čo treba o nej vedieť?

GLOBO Handels GmBH so sídlom v Rakúsku je dnes jedným z vedúcich obchodov v oblasti svetelnej techniky. Na trhu sa nachádza od roku 1998 a od tej doby sa snaží o to, aby každým rokom navrhovala a zabezpečovala pre odberateľa  - teda aj pre Vás, čoraz dekoratívnejšie a ekonomickejšie svietidlá!

Čo charakterizuje produkty značky Globo?

Sú známe svojou harmonickosťou, jedinečnosťou a estetickým prevedením, vďaka čomu vyhovujú širokej škále požiadaviek s maximálnou funkčnosťou. V ponuke sa dajú nájsť tak jednoduchšie, tradičnejšie svietidlá, ako aj LED osvetlenie v minimalistickom štýle, či kombinácie s kryštálmi.

Sú spoľahlivé?

Produkty značky Globo vyhovujú najvyšším požiadavkám kvality, ako aj bezpečnostným požiadavkám. Každý produkt značky Globo disponuje platným označením CE, ktorá je garanciou dodržiavania prísnych európskych noriem. Na každý produkt sa vzťahuje dvojročná garancia.

Produkty značky Globo sú vystavené neustálej prísnej kontrole kvality, počas výroby je produkt sledovaný európskou skupinou QA, tak už v procese výroby je kvalita lámp prísne testovaná a overovaná.

Nezabudnite!

Kombináciou stropných lámp s nástennými lampami, či so stojacími lampami viete vytvoriť dokonalý štýl. Pri výbere lámp na túto skutočnosť nezabúdajte!

Pri výbere stropných svietidiel sa nespoliehajte len na Vašu predstavu! Stropné lampy Globo vyhovujú všetkým hľadiskám, ktoré sa zohľadňujú pri výbere stropných lámp! So stropnými svietidlami Globo dostanete skvelú kvalitu za primeranú cenu!

Pozrite si našu ponuku!