00,00 €

Stropné senzorové svietidlo DABA LED SMD DL od výrobcu Kanlux

Každý dom alebo verejná budova má také miesta, chodby, kde je výhodnejšie použiť automatické osvetlenie.

Čo vlastne znamená senzorová lampa?

Výraz senzorové svietidlo znamená, že lampa je vybavená so snímačom pohybu, ktoré má automatické zapínanie a vypínanie, pri časových a svetelných  podmienok, citlivosťou na pohyb.  Všeobecne  pri senzorových svietidlách tri funkcie môžu byť nastavené. Vieme nastaviť čas, ako dlho má byť lampa zapnutá. Pri naplánovaní  času svietenia  na chodbách alebo schodiskách môžeme rátať s kratšou dobou, ale povedzme pri vonkajších svietidiel odporúčame  nastaviť dlhší interval svietenia. Je tu možnosť  nastavenia času svietenia v rozsahu od 10 sekúnd do 12 minút.

 

Je možná regulácia citlivosti na svetlo. To znamená, že za akých svetelných podmienok sa má lampa zapnúť, len v tme sa má zapínať alebo už má reagovať pri polo svetle.

Kanlux senzorové svietidlá sú zvyčajne vyrobené s maximálnym dosahom čidla  12m, môže to byť dôležité  z  hľadiska, že z akej diaľky  si želáme, aby sa  lampa  rozsvietila.

Kód: 18120

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=18120&submit_search

Senzorové svietidlá sú zvyčajne vyrobené s objímkou E27, jeden taký vynikajúci produkt je aj FOGLER  senzorové svietidlo, je to výborný model na osvetlenie schodísk či  verejných priestranstiev.

Technické  dáta ukazujú možnosť nastavenia času svietenia v rozsahu od 5sec do 5 minút, a maximálny dosah snímača je 8m, výrobca odporúča použiť do tejto lampy dve 40W žiarovky. Samozrejme môžete použiť aj silnejšiu LED alebo úspornú žiarovku. 

V názve spomenuté svietidlo DABA LED SMD je najnovším produktom Kanluxu. Lampa je vybavená     s  LED svetelným zdrojom. Spotreba  DABA LED svietidla 17 W je prekvapujúco dobré, ako aj 1000 lumenov  dožičí lampe dostatočne silný jas.

Kód: 19060

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=19060&submit_search

 Ak pri hore uvedených parametroch sledujeme aj ekologické hľadisko, tak je táto lampa  výbornou voľbou.