00,00 €

Stropné a bodové svietidlá? Zvoľte overený Kanlux


 

Pre oživenie domácností, kancelárií aj obchodných priestorov. Sú moderné, štýlové  a kvalitné. Séria bodových a stropných svietidiel Stobi od česko-slovenského výrobcu Kanlux je ako stvorená pre vytvorenie unikátneho dizajnu aj vo vašich priestoroch. Ak vám záleží na kvalitnom dizajne, vyberte si Kanlux.


Čierno-biela klasika

 

Séria Stobi predstavuje minimalistickú klasiku stropných, bodových a prisadených svietidiel v čierno-bielom prevedení. Navyše, svietidlá Stobi majú nenútený dizajn, ktorým pripomínajú malé nenápadné krabičky vysiace zo stien. 

 

Vďaka klasickej farebnej kombinácii môžete zo svetiel urobiť nenápadný doplnok vašich pracovných a rokovacích priestorov alebo na ne upozorniť v obývacej izbe nad krbom, nad kuchynskou linkou či vsadením do knižnice. Čierno-biela klasika nikdy nič nepokazí a je elegantná.Jedna, dva, tri, štyri

 

Svietidlá Stobi sú veľmi ľahko kombinovateľné, navyše sa predávajú v rôznych prevedeniach – od jedno až po štvoržiarovkové. Kanlux aktuálne svojim zákazníkom ponúka stropné jedno a dvojžiarovnkové svietidlá Stobi z ocele, bodové trojžiarovkové hliníkové svietidlá a prisadené svietidlá so štyrmi žiarovkami z hliníkovej zliatiny.

 

Oceľ a hliník sú kvalitné materiály, vďaka ktorým vydržia svietidlá dlho odolné. Sú moderné, ľahko udržateľné a vkusné. Kovové a oceľové prevedenia svietidiel sú dnes nadčasové a nádherne vyniknú najmä na tmavých stenách chodieb, šatní, či dokonca kúpeľní a iných priestorov.Kto je Kanlux?

 

Značka svietidiel, ktorá na československom trhu stále dominuje. Prečo? Lebo je domáca. V Kanluxe sa od svojho založenia v roku 1999 zaoberajú predajom svietidiel, svetelných zdrojov a elektroinštalačných materiálov. Hlavným cieľom značky je, aby vám popri kvalitných a rýchlych službách prinášali tieto svietidlá aj zážitok. Vydajte sa po ten svoj na eshop www.eLampy.sk