00,00 €

Stojanové svietidlá sú trend súčasnosti. Máte ho už aj vy?Stojanové svietidlá, ak si vyberiete vhodné, nezaberajú veľa miesta a pritom dokážu urobiť veľkú parádu. Dizajnéri sa pri ich vytváraní zvyknú hrať nielen s dizajnom spodnej časti, ale aj vrchnej, osvetľovacej. Vďaka tomu sa tieto svietidlá tešia mimoriadne vysokej obľube. Sú variabilné, dokážu príjemne osvetliť každý priestor a pritom vedia byť minimalistické, moderné, ale aj retro.

 

Do akých miestností sú určené stojanové svietidlá?

Klasickou miestnosťou, v rámci ktorej zvykneme v domoch po celom svete nájsť stojanové svietidlá, je obývačka. Pri kúpe stojanového svietidla je potrebné pozerať na prevedenie tyče, ktorá vedie zo spodného zdroja smerom k lúču svetla. Tá môže byť nielen rovná, klasická, ale aj zahnutá tak, aby sa dokázal lepšie využiť váš priestor.

 

Stojanové svietidlá dnes existujú v množstve prevedení, dá sa teda povedať, že vaše možnosti výberu sú v podstate neobmedzené. Či potrebujete moderné stojanové svietidlá do vašej obývačky, alebo štýlovú stojaciu lampu k vašej posteli, na tom nezáleží. V našom e-shope toho nájdete za každých okolností naozaj habadej.

 

Aké stojanové svietidlá sú dnes v móde?

 

Dnes „fičia“ rôzne minimalistické stojanové svietidlá, ktoré práve vďaka tomu dajú zavďak ich dizajnu. Nenarúšajú kontinuitu priestoru a vhodne doňho zapadnú. Vďaka tomu sa dá povedať, že ak potrebujete nenápadného spoločníka, ktorý vašej miestnosti dodá dostatok osvetlenia, vyberte si práve takéto minimalistické svietidlo.