00,00 €

Stojanové lampy a svietidlá sú s modernými funkciami

 

Stojanové lampy a svietidlá však neprichádzajú na trh len s dizajnovým prevedením, ktoré upúta na prvý pohľad. Moderné prvky nájdeme práve vtedy, keď sa pozrieme na parametre jednotlivých stojanových lámp a svietidiel. V prvom rade je to šetrenie elektrickej energie, na ktoré sa výrobcovia sústreďujú.

Určite však používateľov potešia aj ďalšie rozšírené funkcie stojanových lámp, ktoré prispejú k pohodlnému a plnohodnotnému užívaniu si svetla prúdiaceho zo stojanových lámp a svietidiel.

Stmievateľné stojanové lampy a LED osvetlenie

Stojanové svietidlá a lampy dnes ponúkajú naozaj širokú škálu funkcií. Na jednej strane sa môžu ovládať diaľkovým ovládaním, na druhej strane šetríte elektrickú energiu s LED osvetlením a žiarovkami, ktoré majú dostatočný výkon, aby osvietili celú miestnosť.

Nie je výnimočnou vlastnosťou, ak stojanová lampa a svietidlo majú funkciu stmievania svetla lampy a možnosti nastavenia intenzity, ale aj farebného prevedenia osvetlenia svietidla. Ak zvolíte počas dňa tú správnu farbu, nešetríte len elektrinu, ale aj svoj zrak.

 

Vďaka funkcii stmievateľného svietidla si môžete v domácnosti zvoliť vhodnú intenzitu svetla a vytvoriť si príjemnú atmosféru. Navyše, správne zvolenou intenzitou svetla v miestnosti, viete ušetriť značné množstvo elektrickej energie spotrebovanej na osvetlenie.