00,00 €

Starlux – slovenský eshop s LED svietidlami a osvetlením 

Starlux – slovenský eshop s LED svietidlami a osvetlením 

Spoločnosť Starlux s.r.o. sa venuje predaju svietidiel a osvetlenia pre domácnosti, kanceláriu a profesionálne príležitosti od svojho vzniku. Máme za sebou už viac ako 20 ročnú tradíciu a naďalej pracujeme na vylepšovaní svojich služieb a predaja LED svietidiel najvychýrenejších značiek.

 

Od vzniku nášho internetového obchodu Elampy.sk sa venujeme predaju LED svietidiel najkvalitnejších značiek, najvýznamnejších výrobcov.

 

Slovenský eshop - internetový obchod Elampy.sk

Produkty v našom eshope sú triedené podľa preferencií a záujmov našich zákazníkov, od hlavných kategórií, po všeobecné. Zvoliť si môžete z výberu svietidiel podľa ich vlastností, alebo podľa ich použitia v domácnostiach, či podľa výrobcu.

 

Produkty výrobcov v našom eshope – slovenskom internetovom obchode, ako sú Searchlight, Massive-Philips, Kanlux, EGLO, Lucide, Rábalux, LED-POL a SCHRACK TECHNIK, ale aj podľa priania našich zákazníkov, dokážeme naskladniť v rekordne krátkom čase.

Predajňa STARLUX so svietidlami 

Navštíviť nás môžete aj v kamennej predajni STARLUX v meste Dunajská Streda. Za viac ako dve desaťročia, sme si vytvorili systém, vďaka ktorému poskytujeme našim zákazníkom prvotriedne služby a ponúkame overený a kvalitný tovar s dlhou životnosťou.

 

V našich kamenných predajniach sa môžete poradiť nielen ohľadne našich produktov LED svietidiel a osvetlenia domácnosti, ale opýtať sa môžete aj na ďalšie naše služby, ako je revízia elektroinštalácie a elektrických zariadení v domácnosti.

 

Navštívte náš eshop a predajne

Dôležité je pre nás vždy vyhovieť zákazníkovi, preto v našich predajniach a v eshope nájdete najširší výber LED osvetlenia a moderný sortiment svietidiel do domácnosti a do kancelárie. Pri výbere osvetlenia nechýba odborné poradenstvo. V predajni v Dunajskej Strede na vás čakajú zamestnanci, ktorí sú odborne vzdelaní a vždy ochotní pomôcť dobrými a kvalitnými radami a odpoveďami na vaše otázky.