00,00 €

SORTA – pripravte sa na leto

Nadíde čas, keď prídu teplejšie noci, keď si človek rád odpočinie na čerstvom vzduchu pri útulnom osvetlení. Ledva očakávame takéto krásne letné noci v kruhu rodiny, v záhrade kde rozvoniavajú kvietky. Samozrejmé je, že túžime po harmónii letných večerov a k tomu potrebujeme si aj posvietiť.

Túto harmóniu Vám dožičia záhradné svietidlá od Kanluxu.

Pripravte sa na leto so Sortou!

SORTA je ďalšia novinka od Kanluxu na rok 2017. Séria záhradných svietidiel dostala zaujímavý tvar. Osvetlenie popri chodníkov a okolo altánku Vám zabezpečia stojanové záhradné svietidlá, ktoré nájdete pod kódmi: 2568325684. Vyrobené sú z plastu a hliníka, v ponuke nájdete v čiernom prevedení. Ochrana IP44 je zabezpečená. Je to dôležité! Stupeň ochrany pri záhradných svietidiel je nevyhnutná. Stupeň ochrany krytom IP44 udáva ochranu vniknutím cudzích predmetov a pred vniknutím vody.


Dva druhy stojacích svietidiel sú v ponuke s výškou 50cm alebo 80cm. Obe stojacie  svietidlá sú vybavené päticou E27, možnosť použitia úsporných aj LED žiaroviek.

Nástenné záhradné svietidlá 25680, 25681 a 25682 sú výborným riešením osvetlenia okolo domu. K vchodovým dverám odporúčame nainštalovať svietidlo SORTA 16L-UP-SE vybavené so senzorom pohybu. Zrejme Vám príde vhod, najmä keď vkročíte na prívodovú cestičku a hneď si všimnete schody ešte pred tým, než by ste sa zatackali v šere ku stene vchodu. Lampa sa vám ihneď rozsvieti, ako náhle sa dostanete do obzoru nastaveného snímača. 


Pripravte sa na leto, zabezpečte si vhodné záhradné osvetlenie. Ak už máte vysadené stromčeky, kríky a kvety už ich len treba osvetliť, aby odzrkadlili svoju krásu aj počas letných večerov. Tým Vám spríjemnia pobyt v nočnej záhrade či na terase. Sériu SORTA hľadajte na www.elampy.sk