00,00 €

Široká farebná škála stropných svietidiel aj pre Vás

Stropné svietidlá – nástenné, aj závesné

Svietidlá s tienidlom s tkanej textílie sa môžu použiť ako závesné a nástenné, kedy môžu vhodným umiestnením v byte alebo dome, vytvoriť tajuplnú a romantickú atmosféru miestnosti.

Nástenné svietidlá s textíliou môžeme využiť v chodbe bytu alebo domu, v obývacej miestnosti, ale aj v miestnostiach so spoločenským rázom. Podobne sú na tom aj závesné svietidlá s tienidlom z textílie, ktoré sa vynímajú najmä v chodbách a moderných priestoroch domova.

Farebná škála stropných svietidiel s textilným tienidlom  

Pri moderných stropných svietidlách s tienidlom z textílie prevládajú nevýrazne farby a textília s veľkou priepustnosťou svetla. Prevládajú farby ako sivá, biela a hnedá. Tento trend zasahuje do všetkých modelov stropných svietidiel s tienidlom z textílie.

Klasické prevedenie okrúhlej stropnice je lemované textíliou v okolí svetla. Na druhej strane, lustre, klasické prevedenie stropného závesného svietidla, sa vyznačuje dominantným textilným tienidlom svetla.

Údržba stropných svietidiel s textilným tienením

Dôležitým faktorom je aj samotná údržba stropných svietidiel s textilným tienidlom. Údržba je veľmi jednoduchá a intuitívna, kedy stačí textilné tienidlo len pretrieť, alebo ak sa dá odstrániť, oprať ako klasickú látkovú bielizeň.

Ak sa však rozhodnete pre luster, závesné, alebo nástenné stropné svietidlo vo vašej domácnosti, určite objavíte modernú, príjemnú a elektrizujúcu atmosféru, ktorú osvetlenie svietidla s textilným tienením vo vašom domove vytvorí.