00,00 €

Simplicity svietidlá od firmy Searchlight „V jednoduchosti je krása!“

„V jednoduchosti je krása!“

 Zrejme podľa tohto príslovia sa riadila aj výrobca svietidiel Searchlight, keď vymysleli sériu Simplicity. Jemné tvary lustrov a  stojanové svietidlá elegantne vyčnievajúce sa do výšky vytvoria harmóniu vo Vašom interiéri.

Luster 1035-5CC, je päťramenný, zo zaujímavými  vlnami spôsobí elegantne. Dekoráciu vypĺňajú podlhovasté kryštáliky. Tienidlá majú rozmer 13 cm x 12cm. Samotný luster je vysoký 114cm a 54 cm široký. Vyrobený je s objímkou E14, 5 x  max 40W žiarovku odporúča použiť výrobca. Sériu Simplicity nájdete v chrómovom prevedení ale aj mosadzovom prevedení.


 

 Pod kódom EU5033CC nájdete dekoratívne a moderné stojacie svietidlo, ktoré je 159 cm vysoké, leštený chróm a krištáľové kvapky na prívesku  tvoria elegantný celok  s bielymi tienidlami. Toto svietidlo má 3 svetelné zdroje.


 

 

Nástenné svietidlo 2032-2AB je nielen doplnkovým svietidlom, ale aj elegantným dekoratívnym riešením vo Vašom interiéri. Svietidlo je v mosadzovom prevedení, zdobený ligotavými kryštálikmi, a s dvomi látkovými tienidlami. Svietidlo pozostáva z 2 žiaroviek s výkonom 40W. Typ pätice je E14.


 

Vytvorte si príjemné a nádherné chvíle s pomocou Searchlight sériou Simplicity, každý Váš hosť pochváli jemnú krásu vo Vašom interiéri www.elampy.sk