00,00 €

RUGGO - moderné kancelárske svietidlá od Kanlux

Skrášlite svoje okolie nielen doma ale aj v práci!

Kanlux prichádza na trh s novými kancelárskymi LED svietidlami. Tieto RUGGO kancelárske lampy majú moderný dizajn v ktorom sa stretáva inteligencia s užitočnosťou. Funkčnosť týchto lámp je vynikajúca, keďže majú 4 režimy práce: READING, STUDY, RELAX a SLEEP každý z nich má svoju úroveň jasu. READING 5400K, STUDY 6400K, RELAX 4300K, SLEEP 4000K.

Pýtate sa: okrem osvetlenia ešte akým spôsobom môže byť svietidlo užitočné?

RUGGO je vybavené s USB portom, ktorý slúži na nabíjanie elektronických zariadení, ako je mobil a MP3 prehrávače.  Okrem toho má aj časový vypínač, ktorý vypne lampu po ubehnutí 60 minút. Kanlux tieto užitočné kancelárske svietidlá vyrába v dvoch prevedeniach, v bielom – kód 24401 a v čiernom kód – 24400.


 

Stojacia, teda podlahová lampa je veľmi univerzálny produkt kód 24402. Je vybavená dodatočnou základňou, ktorú keď odmontujete, je možné lampu použiť aj ako klasickú stolovú lampu prichytenú k stolu držiakom. Teleso lampy je vyrobené z kovu. 11W LED zdroj je zabudované do svietidla, dosiahnete 320lm svetla, svietidlo je s ochranou IP20 vhodné do každého interiéru. Táto lampa sa vyrába v čiernom prevedení.


 

  

Informujte sa v našom eshope, radi Vám pomôžeme respektíve poradíme vo výbere kancelárskych lámp. Hľadajte na www.elampy.sk