00,00 €

Ručne maľované svietidlá od výrobcu TILAGO

Ak  túžite  po ozajstnej rarite v svete svietidiel, hľadajte svietidlá Tilago, ich výnimočnosť spočíva v jedinečnosti. Tilago sa zaoberá s výrobou ručne maľovaných svietidiel. Maďarský výrobca je už desať rokov na trhu, základ produktu, teda sklo dováža  z Talianska, čo potom ručne maľujú  v  Székesfehérvár, jedinečné motívy sú úchvatné! Presvedčte sa!

Ponúkame Vám jedinečné vzory.  Čo je veľmi vzácne v týchto svietidlách,  že dožičia pohodlným domovom priateľskú atmosféru. Ak patríte medzi tých, ktorí túžia po jedinečnosti domova, určite nájdete z týchto produktov ten najvhodnejší kus.  

Dovoľte nám, aby sme vyzdvihli zopár produktov a upútali Váš záujem.

Veľmi obľúbená séria je ručne maľovaná „rodinka“ Salzburg. Poukazuje na to, že jednoduchosť a elegancia sú veľmi decentná dvojica. Zvlášť by sme chceli zdôrazniť stolnú lampu Salzburg 1128/01, ktorá môže byť elegantná ozdoba v jedálni alebo výstižný doplnok v spálni na nočnom stolíku.

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=1128%2F01&submit_search

V kruhu našich zákazníkov je  obľúbená aj séria PROVANCE, vytvára v nás pocit, ako keby sme sa ocitli na Provencii vo Francúzku. Takmer cítite vôňu levandule, ktoré zdobia lampy. Výber je široký, môžete kombinovať stolnú lampu, stropnú lampu či bohatý luster. Veľmi dobre ukáže v kuchyni stropné svietidlo, útulné no predsa má čosi v sebe, odporúčame do kuchýň, kde dominuje vidiecky štýl.

http://www.elampy.sk/vyhladavanie?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=provance50&submit_search

 

Pevne veríme, že sme vo Vás vzbudili záujem ohľadne ručne maľovaných svietidiel. Náš dlhodobý dobrý vzťah s výrobcom Tilago nám umožní, aby sme dokázali vyhovieť aj tým najnáročnejším klientom, plodom našej spolupráce s výrobcom je, že dokážeme zákazníkom poskytnúť jedinečné vzory.