00,00 €

Rozžiarte svoju záhradu: sú tu záhradné svietidlá

Záhradné svietidlá sú fantastickou možnosťou ako si predĺžiť večery strávené na záhrade a zároveň slúžia aj ako tvorcovia atmosféry. Človek sa predsa omnoho lepšie cíti v prostredí, v ktorom nie je tma a sú ožiarené aj tie najvzdialenejšie kúty záhrady. Okrem toho, že odplašíte neželané zvieratká alebo prípadných zlodejov, záhradné svietidlá vám skrášlia celý vonkajší priestor.

 

Vyberajte z mnohých druhov

 

Záhradné svietidlá nemusia byť iba také, ktoré sa zapichnú do zeme. Do tejto kategórie patria aj nástenné v tvare lampášikov alebo, naopak, moderné. Mnoho záhradných svietidiel nepotrebuje dodatočnú elektrinu, pretože si ju „nazbierajú“ pomocou slnečného svetla počas dňa. Ich prevádzka vás tak nestojí žiadne financie navyše.

 

Kam umiestniť záhradné svietidlá?

 

Ak disponujete modernou terasou, odporúčame na osvetlenie tohto priestoru využiť nástenné svietidlá, ktoré príjemne dotvoria exteriér, a to nielen svetlom, ale aj svojim dizajnom. Do priestoru samotnej záhrady jednoznačne odporúčame „zapichovacie“ svietidlá, ktoré si elektrinu berú zo slnka a variabilita ich použitia je naozaj široká.

 

Osvetlite si aj číslo domu

 

Zaujímavým nápadom, ktorý môžete využiť, je aj umiestnenie svietidla na vonkajšiu stenu domu, pričom na samotné svietidlo si môžete nalepiť číslo vášho domu. Pizza kuriér, návšteva alebo rodina vás tak razom nájde raz dva. J

 

Aký dizajn svietidiel zvoliť?

 

Jedno slovo, ktoré to všetko zhŕňa, je „kombinujte“. Ak je váš dom alebo konkrétne interiér prevedený v modernom štýle, určite si tento štýl zachovajte aj v rámci záhradných svietidiel. Výber je dnes široký, čo vám dáva takmer neobmedzené možnosti v realizácii vašich dizajnových nápadov.

 

Dajte svojej záhrade punc výnimočnosti a bezpečnosti a dajte jej záhradné svietidlá, aké si zaslúži! J