00,00 €

Rok 1969 je aj rokom svietidiel. Zistite, prečo

Napadá vám jedna udalosť, ktorá sa udiala v roku 1969? Aj keď ste to asi nehádali, je to založenie prvotriednej rakúskej značky svietidiel Eglo. Práve v tento rok u našich západných susedov vznikla kvalitná značka svietidiel, ktorá osvetľuje príbehy ľudí a firiem v nespočetnom množstve budov v 50 krajinách sveta. Zistite aj vy, prečo to tak je.

 

Aká je história značky Eglo?

 

Malebné rakúske mestečko Pill v Tirolsku sa stalo rodiskom tejto, dnes svetoznámej značky. Oficiálne založenie značky prebehlo v roku 1969, aj keď privítanie prvej vlastnej výrobnej budovy sa udialo až v roku 1976. Už v polovici 80. rokov sa však Eglo stalo exkluzívnou európskou značkou a pomaly, ale isto, začalo expandovať aj do ďalších častí Európy.

 

Výsledok, aký firma dosiahla do dnešného dňa, je potom ukrytý za roky tvrdej práce, ktorú obchodníci spoločnosti odvádzali a stále odvádzajú.

 

Prečo si kúpiť svietidlo Eglo?

 

Svietidlá Eglo sú povestné ich kvalitou a dielenským spracovaním. Vďaka tomu, že v Eglo pracuje tím skúsených dizajnérov v úzkom prepojení s inžiniermi, je spracovanie vždy na prvotriednej úrovni. Tieto tímy sa spolu starajú o návrh a výrobu exkluzívnych svietidiel, ktoré nájdete v najširšej ponuke a za tie najlepšie ceny aj v našom e-shope www.elampy.sk.

 

Aké svietidlá ponúka Eglo?

 

Eglo ponúka široký sortiment svietidiel, vrátane stojacich a nástenných svietidiel, vďaka čomu tieto svietidlá dobre budete vedieť umiestniť do každej jednej miestnosti. Vysoký výkon a energetická úspornosť je samozrejmosťou. Drvivá väčšina svietidiel Eglo totiž vyniká certifikátom s AAA energetickou úsporou, čím si zaručíte vysokú úsporu financií z rodinného rozpočtu.

 

Neváhajte a pozrite si svietidlá Eglo na www.elampy.sk. Najlepšie ceny a najväčší výber, aj to sme my.