00,00 €

Retro svietidlá Searchlight: Vyberte si to svoje


 

Nedá sa povedať, že by svietidlá Searchlight Balloon vyzerali zrovna moderne – vtip je však v tom, že v tom je vtip. J Samozrejme, žartujeme – svietidlá z radu Balloon sú schválne ladené v retroštýle, ktorý sa obzvlášť hodí do industriálnych priestorov, kde pekne vytŕčajú z radu. V dnešnom článku by sme vám chceli predstaviť práve zástupcov tejto unikátnej britskej značky.

 

Ako napovedá ich názov, sú v tvare balóna

 

Searchlight Balloon: čo vám napadne ako prvé, keď si nahlas prečítate označenie svietidiel v dnešnom článku? Ak je to „balón“, tak máte úplnú pravdu. Svietidlá v tomto rade sú totiž naozaj prevedené v tvare balóna, čo im dáva unikátny retro výzor. Okrem toho, vyberať si môžete z niekoľkých variantov, takže vaše nové „balónové“ svietidlá pekne umiestnite nielen na zem, ale aj na strop alebo na stenu.

 

Do akých miestností sa hodia tieto svietidlá?

 

Ak je váš interiér prevedený v retro štýle, prípadne v industriálnom štýle, sú tieto svietidlá pre vás tie pravé. Vyrobené sú z kvalitného kovového materiálu, čím pútajú skutočne na prvý pohľad. Konkrétne prevedenie týchto svietidiel sa vyznačuje aj tým, že ich farba je cínová, čo ich ešte výraznejšie odlišuje od rôznych iných svietidiel, ktoré nájdete kade-tade.

 

Ako sme spomínali na začiatku, veľkou výhodou tohto radu svietidiel je ich univerzálnosť. Jestvujú totiž v piatich rôznych variantoch – ako stojanové svietidlo, stolové svietidlo, závesné svietidlo so štyrmi žiarovkami v rade, dlhé závesné jedno-svietidlo a do pätice závesné svietidlo na stenu. Ak teda disponujete väčším priestorom, ktorý potrebujete osvetliť, máme pre vás adepta na doslova každý druh umiestnenia.