00,00 €

RETRO, štýlové stolové svietidlá od GLOBO

Znovu prichádza na trh svietidiel novinkami rakúsky výrobca GLOBO. Ako za starých dobrých čias, je tu RETRO! Jemné pastelové farby a rôzne motívmi dominujú pre stolové svietidlá SIULA, DUKONO a PARINA.

Ak chcete prekvapiť svojich rodičov, a pod stromček na Vianoce plánujete niečo milé a praktické pre nich, tak výborný nápad budú stolové svietidla RETRO štýlu. Verte či nie, prekvapia sa a pritom vyčaríte úsmev na tvári, nahrnú sa príjemné spomienky z mlada a vy môžete ich zaujímavé historky počúvať celý večer. Bude to zábava, hneď sa nájdu aj staré zaprášené fotky z hĺbky šuplíkov a staré časy budú ako živé.  Rodičia budú zase mladí a veselí. Milé stolové svietidlá im pripomenú mladosť. Tieto jemné svietidlá prinášajú krásne spomienky a vynikajúce osvetlenie do spální, alebo ako dekorácia na komodu.   


PARINA štíhly tvar lampy a jemné farby ako je zelená, oranžová, ružová, sivá, žltá a modrá prinášajú osvieženie do sivých dní. Teleso lampy je keramická a tienidlo z textílie. Prírodné materiály a funkčnosť týchto skvelých lámp prinášajú skvelú náladu do každého interiéru.  Výšku majú 32 cm a priemer 15cm. Použite žiarovku na malý závit E14 max 40W.


 

SIULA vzorky zo  70tých rokov, trojuholníky, štvorce, kruhy  nájdete na keramickej lampe. Táto dekorácia je ako z filmov pre pamätníkov.  Maličké ale za to úžasné lampy vhodné na nočné stolíky majú výšku 28cm a s priemerom 14cm. Posvietia Vám na články v novinách alebo do romantickej knižky, ktorú si radi prečítate pred spaním.


 

Oválny tvar aj polo kruhy sú dominujúce črty pre stolové svietidlo DUKONO. Farebné tienidlá z textílie vytvárajú intímne osvetlenie. Dostanete nie veľmi ostré svetlo, ale pritom dostačujúce do spálne. Nájdete ich v béžovej, sivej, zelenej a tyrkysovej farbe. Môžete ich použiť aj s úspornými alebo s LED žiarovkami.


Použite farebné stolové svietidlá, prinášajú jedinečnosť do nevšedných dní. RETRO štýl znovu ožíva, a ožívajú s nimi aj miestnosti. Hľadajte novinky od GLOBO!