00,00 €

Rakúska firma GLOBO predstavuje zaujímavé LED svietidlá

Rakúska značka Globo bola založená v roku 1998. Distribúcia svietidiel je na Slovensku, vo Francúzsku, v Srbsku, v Rumunsku, v Turecku, do viac ako 50tich krajín sveta.

V roku 2009 sa Globo presťahovalo do St. Jakob logistického centra, tu sa nachádza ich showroom, kde umožnia prezrieť si vystavené produkty, tu prezentujú novinky.

Táto svetoznáma rakúska firma každoročne sa zúčastní na medzinárodných výstavách vo Frankfurte,  Miláne, Hong Kongu a v Moskve. Ich sortiment je veľmi rozsiahli, pozostáva z viacej ako 2000 druhov svietidiel.

Súčasnou dobou hýbu LED svietidlá!

Celá séria noviniek je k dispozícii od tohto výrobcu. Luxusný luster ESOX pod kódom 67077H Vás určite očarí na prvý okamih. S priemerom 56cm a výškou 150cm bude nielen epicentrom Vášho interiéru, ale aj jasným svetlom v miestnosti. Zabudovaný LED zdroj dodá miestnosti 2700lm a ligot kryštálov K9 zase eleganciu.

 

                                                                                                                                                                   

Séria ESOX má v ponuke aj stojanové  alebo nástenné svietidlá, kombinácia je možná. Čo sa týka kvality, všetky Globo produkty spĺňajú Európske smernice, samozrejme sú označené CE symbolom. Táto Rakúska firma pre LED svietidlá rozšírila záruku na 5 rokov.

 

Mladí obľubujú extravagantný dizajn

Globo nezabudol ani na náročných mladých ľudí, ktorí si vyžadujú extrémne svietidla. Výrobca pre nich vymyslel sériu REBEL, ako aj jeho názov naznačuje, je to čosi viac, čosi výnimočné, čosi nezvyčajné. Pozrite si z Našej ponuky REBEL svietidlá pod kódmi: 67814W, 67814H, 67814D, 67814S.


Kráčajme dobou! LED osvetlenie nie je len pre mladých, je pre všetkých! LED je budúcnosť! Navštívte náš eshop a vyberte si! LED osvetlenie je rôzneho druhu, či oblé tvary Vám zažiaria v obývačke, či jednoduché ploché riešenie dodá ten správny šmrnc v detskej izbe, je to len na Vás! Tak veľa šťastia Vám želáme vo výbere.