00,00 €

Priemyselné svietidlá pomôžu v halách aj vo výrobe

 

 

Dobré priemyselné svietidlo nikdy nemôže byť zlé – hovoria to tak všetci inžinieri na svete.  A musí na tom byť kus pravdy. Dobré priemyselné svietidlá umožňujú starať sa o výrobu vo vašej hale alebo o poriadok v sklade vo dne v noci. Musia toho veľa vydržať, nuž, ale to je ich životný údel. Poďme si o nich povedať viac.

 

Aké kritériá musia priemyselné svietidlá spĺňať?

 

Priemyselné svietidlá sú „drsňáci“ v segmente svietidiel. Vďaka ich prvotriednej tesnosti a tiež odolnosti voči prachu, vode alebo nárazom a vlhkosti, sa na ne môžete spoľahnúť nielen v skladoch, ale aj vo výrobných priestoroch alebo aj v špeciálnych priestoroch, kde je naozaj vyžadovaná tvrdá disciplína a kde sa pracuje hoci aj 24 hodín a 7 dní v týždni.

Priemyselné svietidlá toho musia naozaj dosť veľa vydržať a práve preto nie je dobré ich prvotný výber presne podľa toho, kam ich potrebujete, podceňovať. V našom e-shope eLampy.sk sme si pre vás pripravili naozaj široký výber svietidiel, od neónových, cez LED, až po klasické, najodolnejšie svietidlá.

 

Do akých priestorov je ideálne použiť priemyselné svietidlá?

 

Priemyselné svietidlá sú ideálne napr. do výrobných priestorov, kde je veľa prachu, alebo do dielní a garáží, ako aj do priestorov, kde sa pracuje dosť veľa s vodou, a to najmä z dôvodu obrovskej vlhkosti. Priemyselné svietidlá sú z týchto dôvodov ideálne na použitie práve v takýchto priestoroch, pretože toho naozaj veľa vydržia.

 

 

Priemyselné svietidlá sú vyrobené z odolných materiálov tými najlepšími svetovými výrobcami, kam patrí napríklad aj Kanlux, preto sa na ne môžete spoľahnúť v každú dennú alebo nočnú hodinu. Vyberte si aj vy prvotriedne svietidlá z nášho e-shopu eLampy.sk a uvidíte, že budete mať naozaj obrovskú radosť z výberu vo vašej hale alebo hoci aj vo výrobnom priestore vašej firmy.