00,00 €

Preneste vaše deti do rozprávky

 

Disney – kto by nepoznal túto svetoznámu firmu, ktorá sa stará o výrobu rozprávok pre deti. Počas uplynulých desaťročí nám priniesla množstvo rozprávok, ktoré vynikali aj vďaka svojim hlavným hrdinom. Deti si ich natoľko obľúbili, že sa s ich podobou začali vyrábať rôzne produkty, ako sú vankúše, oblečenie a dokonca aj svietidlá.

 

 

 

Posvieťte si na zážitky s Disney

 

 

 

Detské svietidlá Disney sú ideálnym spôsobom, ako deťom zútulniť detskú izbu a preniesť ich do rozprávkového sveta plného zážitkov. Motívy detských svietidiel Disney zdobia hlavní hrdinovia naprieč celého Disney sveta – Mickey Mouse, Minnie, ale aj Káčer Donald. Svoje si tu tak nájdu všetky deti, nech sa im páči ktorákoľvek Disney rozprávka.

 

 

 

Svietidlá pre princezné

 

 

 

Malé dievčatá si zaslúžia útulnú izbu, v ktorej sa budú cítiť ako skutočné princezné. Takúto úlohu nádherne splní stropné svietidlo s motívom Minnie. Ak je ich obľúbenou hrdinkou Šípková Ruženka, nabíjateľné svietidlo určené na položenie napríklad na nočný stolík sa stane obľúbeným doplnkom detskej izby. Hneď tri postavy sú ústredným motívom nástenného svietidla s krásnou ružovou obručou.

 

 

 

Niečo pre malých hrdinov

 

 

 

Aj malí chlapci snívajú o rozprávkach. O niečo ľahšie im to pôjde s detským svietidlom Philips, na ktorom nájdu postavu Spidermana. Stropné svietidlo s motívom Star Wars si nájde cestu aj do izieb starších ratolestí, pretože ide o obľúbenú sériu. Pútavé je aj očarujúce stolové svietidlo v tvare postavičky Mickey Mouse-a.

 

 

 

Sú tu však aj rozprávky ako Hľadá sa Nemo, ktoré sa páčia rovnako dievčatám aj chlapcom. Práve preto si Disney pripravilo aj svietidlo, na ktorom nájdete superhrdinov z tejto rozprávky. Upúta aj svietidlo s motívom Lietadiel, ktoré obsahuje aj štyri letiace stroje. Tie pritom vyzerajú akoby boli priamo v akcii, čo upokojí a uspí každého malého pilota.

 

 

 

Svet Disney je naozaj rozmanitý. Vytvorte vašim deťom krásnu rozprávku aj v ich izbe s čarovnými svietidlami Disney!