00,00 €

Poznáte smart domy a smart žiarovky?

Poznáte smart domy a smart žiarovky? Ak nie, je načase ich spoznať

 

Radi by ste si svoj domov vybavili prvotriedne kvalitnými smart žiarovkami? Ak chcete mať zo svojho domu smart dom, tak by ste rozhodne mali uvažovať nad tým, zabezpečiť do svojich svietidiel smart žiarovky. V dnešnom článku vám povieme čo-to o ich výhodách a o tom, čo vám domov môžu priniesť v zmysle pohody a domácej spokojnosti.

Prečo by ste doma mali mať smart žiarovky?

Smart žiarovky sú prvotriedne primárne na tie účely, aby ste ich mohli zapínať a vypínať pokojne aj z vášho telefónu. Ovládať sa dá prakticky prostredníctvom mobilnej aplikácie a to vďaka Wi-Fi alebo Bluetooth. Tieto smart žiarovky pritom môžete ovládať pokojne aj priamo z vašej aplikácie a to rovno aj niekoľko funkcií naraz.

 

Aké funkcie majú tieto smart žiarovky?

Smart žiarovky disponujú prvotriednymi funkciami a to znamená, že ich môžete nielen stmievať alebo znovu zažínať, a to všetko jemným spôsobom, ale dokonca aj zmeniť plynulým spôsobom farbu svetla a farby. K dispozícii pri našich smart žiarovkách máte dokonca až 16 miliónov farieb, čo už dostačuje aj naozajstnému farebnému „maníkovi“.

Samozrejmosťou je dokonca aj pohodlné ovládanie pomocou Google Assistant alebo Alexy od Amazonu, čo prináša dnešná pohodlná doba. Vďaka tomu si môžete svoje svietidlá ovládať nielen z domu, ale pokojne aj z kancelárie a urobiť tak doma atmosféru aj bez toho, aby ste tam museli byť vy osobne.

Takéto žiarovky sme si pre vás pripravili, že ste to vy, od súm ako 10 eur, pričom využiť sa dajú v akomkoľvek kompatibilnom svietidle. Využite aj vy naše prvotriedne produkty a zmestite sa do budgetu aj so smart žiarovkami. Radi pre vás pripravíme a zabalíme váš nákup tak, aby sa k vám domov dostal bez akéhokoľvek poškodenia. Stačí ísť na www.elampy.sk a vybrať si svoje nové žiarovky.