00,00 €

Plastový krištáľ? Kto to kedy na svietidle videl?


 

Myslíte si, že dokonale vybrúsený krištáľ nájdete iba na svietidlách vyrobených zo skla? Nuž, ak áno, mýlite sa. My tu totiž dnes pre vás máme ukážku toho, ako sa dá dokonalý krištáľ vyčarovať aj z plastového materiálu. A dokonca vo forme inteligentných svietidiel, ktoré vás potešia nielen svojím dizajnom, ale aj tým, ako fungujú a akú vám budú robiť radosť a to po celý život.

 

Svietidlo Globo Ovi a Kelly  vás naozaj zaujme

 

Ak máte radi výrazné dizajnové svietidlá, je model Globo Ovi a Kelly vhodný práve pre vás. Stropné LED svietidlo Globo Ovi je pripravené zabodovať v prvom rade svojím vizuálnym prevedením. To je naozaj unikátne prevedené, čo pre vás znamená, že doma budete mať stropné svietidlo, na ktoré sa vás bude každý pýtať.

 

Zaujímavé je v prvom rade prevedením v kombinácii bieleho kovu, ktorý je sám o sebe pomerne netradičný, a trblietavého efektu, pričom povestnou čerešničkou na torte sú číre plastové krištáliky, ktoré napodobujú (a treba povedať, že pomerne verne) pravý krištáľ. To z tohto unikátneho svietidla robí lákavý doplnok do interiéru a je pritom jedno, či do obývačky, pracovne alebo spálne.

 

Prečo si toto svietidlo vybrať?

 

Okrem toho, že je toto svietidlo doslova prvotriedne vďaka dizajnu, je prvotriedne aj svojím prevedením a teda samotnou kvalitou spracovania. Okrem toho zaujme aj tým, že si pomocou nástenného vypínača môžete meniť a prispôsobovať farbu, teda teplotu osvetlenia, podľa vašej aktuálnej nálady.

 

Vidieť tak môžete svietidlo v akcii v teplej bielej, neutrálnej bielej a aj studenej bielej farbe. Je vyrobené kombináciou plastu a kovu, čo z neho robí odolného spoločníka. Takéto svietidlo je ideálne do akejkoľvek miestnosti podľa vášho výberu, preto neodporúčame limitovať sa tým pri výbere konkrétneho osvetlenia. Čo vy na to?