00,00 €

Páčia sa vám unikátne svietidlá? Pozrite si toto

Svietidlá Eglo patria k stáliciam nielen na slovenskom trhu. Obľúbené sú v takmer celom svete, za čo vďačia najmä nadčasovému a extrémne elegantnému prevedeniu väčšiny modelov. Značka bola založená v Rakúsku v roku 1969 a za desiatky rokov na trhu si vydobila jednu z vedúcich pozícií. Dnes sa pozrieme na zúbok elegantnému svietidlu, ktoré sa pýši pekným názvom – Eglo Valenca.

 

Oceľ a sklo: to je kombinácia!

 

Takéto svietidlo ste zrejme ešte ani nevideli. LED diódy tu sú naukladané krížom-krážom cez celé vnútro svietidla, čím sa vytvára unikátna atmosféra. Vďaka LED diódam je na váš interiér vrhané veľmi exkluzívne osvetlenie, čo len stelesní celkový dizajn vašej miestnosti. Unikátna kombinácia ocele a skla sa stará o to, aby toto svietidlo Eglo Valenca nielenže vyzeralo luxusne, ale aby luxusným aj bolo.

 

Čím je výnimočné svietidlo Eglo Valenca?

 

Okrem spomínaných LED diód, ktoré sú zabudované vo vnútri svietidla, je to aj okrúhly dizajn, ktorý sa ideálne hodí nielen do moderného, ale aj útulného vidieckeho štýlu. Výborne sa hodí napr. do spálne, a to vďaka kombinácii závesného stropného svietidla a stolného, ktoré si môžete dať napr. na nočné stolíky.

 

Svietidlo je jednou z prvých vecí, ktoré udrú do oči nielen vám, ale aj návštevníkovi, ktorý príde do vášho interiéru. Preto nie je dobré túto časť „odfláknuť“. S takýmito svietidlami Eglo Valenca rozhodne rozprúdite krv aj toho najnudnejšieho interiéru. Ak teda túžite po kvalitnom svietidle, ktoré vám vydrží roky, rozhodne by ste mali siahnuť po tomto unikáte.

 

Nehľadajte svietidlá len na základe dizajnu – dôležitá je totiž aj kvalita. Vďaka tomu, že máte na výber krásne a kvalitné svietidlá Eglo, v cene máte obe veci. Aj dizajn, aj kvalitu. Stavte na najkrajšie svietidlá Eglo Valenca a uvidíte, že vyhráte.