00,00 €

Páčia sa vám americké domy? Potom sa vám zapáči aj svietidlo Kanlux GARTO


 

Ak ste niekedy navštívili Ameriku, potom isto viete, že ľudia si tam zvyknú na svoje domy alebo na celé budovy umiestňovať fasádne svietidlá. Tie sa jednoducho pripevnia k fasáde z vonkajšej strany, pričom svetlo vylučujú nielen z jednej strany, ale jednoducho aj zhora aj zdola. Vďaka tomu to vytvára unikátny efekt, s ktorým sa jednoznačne odlíšite od vašich susedov.

 


Aké výhody má svietidlo Kanlux GARTO?

Okrem dizajnovej výhody sú tu aj ďalšie, ktoré bezpochyby zlepšia váš zážitok z bývania v dome, byte alebo obývania kancelárie. Tieto svietidlá sú ideálne do priestorov, kde osvetlia nielen spodok, ale aj vrch. Vďaka tomu, keď ich umiestnite napr. medzi dve okná, dokážu svetlo spoľahlivo vrhať na obe strany.

 

Toto svietidlo výborne spĺňa definíciu slova minimalizmus, pretože je také jednoduché a dizajnovo čisté, že už viac ani nemôže byť. Vďaka ich priestorovej nenáročnosti ide o ideálne svietidlá na fasády bytoviek, ale nestratia sa ani na väčších alebo menších domoch. Odvážnejší si ich môžu umiestniť dokonca aj na balkóny, pričom tak vytvoria príjemný efekt.

 

Svietidlá Kanlux GARTO sú k dispozícii v dvoch farebných variantoch a sú vyrobené z hliníka, takže okrášlia váš domov alebo firmu s rôznymi fasádami.

 


 


 

 

Aké svietidlá ponúka ešte značka Kanlux?

Značka Kanlux sa preslávila tým, že v jej ponuke nájdete širokú ponuku rôznych svietidiel, a to bez ohľadu na to, aký štýl vyznávate. Retro, moderné, široké alebo úzke, všetky ich nájdete práve v ponuke tejto značky a na našom webe www.elampy.sk navyše za tie najnižšie ceny.

 

Kanlux sa navyše prezentuje aj ako značka, ktorá má dostupnú kvalitu. Ich svietidlá si teda môžete dovoliť aj vy a pritom nebudete strácať na kvalite. A tak by to podľa nás malo byť.