00,00 €

Ozdobné bodové prstene Kanlux IMINES: Keď chcete od svietidla viac


 

Máte doma bodové svietidlá a pravidelne si vravíte: „Dokelu, veď sú nejaké nevýrazné?“ Ak je to aj váš prípad, potom by ste mali staviť na unikátnu novinku – ozdobný bodový prsteň Kanlux IMINES. Ten je navrhnutý tak, aby z každého, dokonca aj toho najnudnejšieho bodového svietidla, vyčaroval unikátny dizajnový interiérový doplnok.Načo sú dobré ozdobné prstene?

 

Komponenty svietidla sú väčšinou dané už pri jeho kúpe. Jednoducho si kúpite svietidlo a ono vyzerá tak, ako vyzerá. Čo ale, keď si vaše nové bodové svietidlo chcete ozvláštniť zaujímavým detailom? V takom prípade vám neostáva nič iné než si zakúpiť niečo, o čom vám píšeme v dnešnom článku.

 

Kanlux si pre vás pripravil unikátne hranaté aj okrúhle bodové prstene na bodové svietidlá, vďaka ktorým si z nich môžete vyčarovať perfektné dizajnové doplnky, ktoré budú nielen dobre svietiť, ale aj dobre vyzerať.Z čoho sú vyrobené ozdobné bodové prstene Kanlux IMINES?

 

Materiálom, z ktorého boli vyrobené unikátne ozdobné bodové prstene Kanlux IMINES, sa stal prvotriedny hliník. Ten sa stará o to, že tieto ozdobné bodové prstene Kanlux IMINES sú kvalitne spracované a zároveň majú aj chladivý charakter. Vďaka tomu, že hliník je ľahko tvarovateľný materiál, mohol Kanlux dodať svojim novým bodovým prsteňom naozajstnú dušu.

 

Vyberte si spomedzi dvoch unikátnych dizajnov tie, ktoré sa vám najviac páčia – biela farba vás doslova ohromí a vy si tak budete môcť doma užívať krásny nový dizajnový doplnok. Stavte na slovenskú kvalitu. Svietidlá Kanlux totiž už niekoľko rokov patria k jednotke na slovenskom a českom trhu so svietidlami.