00,00 €

Osvetlenie pod kuchynskú linku

Viacerí z Vás už vyžadujete okrem centrálneho osvetlenia v kuchyni aj ostatné doplňujúce osvetlenie. Potrebné je  osvetlenie pracovnej dosky a varnej plochy. Pomocou osvetlenia kuchynskej linky vytvoríte nielen viacej svetla ale hlavne je to dôležité aj z hľadiska bezpečnosti pri práci v kuchyni.

Aby mohla Vaša kuchyňa v plnom rozsahu fungovať  v akomkoľvek čase a období, je nevyhnutné jej vhodné osvetlenie. Hlavne počas zimných večeroch, keď je rodina spolu, najviac času trávi akurát  v kuchyni. Centrálne osvetlenie keď nie je dostačujúce môžete kuchyňu osvetliť aj modernými vystupujúcimi alebo zapustenými bodovými svietidlami.

Ale najdôležitejšie je osvetlenie pracovnej plochy, v tejto rubrike Vám ponúkame niekoľko riešení, ako správne osvetliť kuchynskú linku.

Od firmy Kanlux máme v ponuke nábytkové žiarivkové svietidlá, séria MERA je jednoduchá, ale svoj účel spĺňa vynikajúco. Nájdete pod kódom 08301 v bielom prevedení, vyrába sa 8W, 13W, 21W,28W,35W svietidlo s možnosťou priebežného napájania pomocou prepojovacieho kábla. Svetelný zdroj má prizmatický kryt.  


 

  

Ďalšie veľmi praktické nábytkové žiarivkové svietidlá sú PAX alebo PAX LED s možnosťou nasmerovanie svetla nahor alebo nadol. Teleso svietidla má striebornú farbu vyrobené z hliníka, difúzor je zo skla. Hľadajte pod kódom 22191 alebo 04282.


 

Mladí ľudia obľubujú trojuholníkový tvar , aj pre nich máme v ponuke nábytkové bodové svietidlá. Sú k dispozícii rôzne  prevedenia: chróm, matný chróm a matná mosadz. Ponuku nájdete pod kódom 04380, 043081, 04389 séria ZEPO je vyrobená z oceľového plechu, tienidlo je zo skla. Halogénové svietidlo dodá príjemné teplé svetlo, obsahuje zdroj pre typ žiarovky JC G4 max. výkonom 20W.

 


 

 

 

 

Vyberte si zo širokej ponuky, ak  máte otázky neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme a poradíme www.elampy.sk