00,00 €

Osvetlenie na vysoké stropy: Máte doma galériu? Potom potrebujete totoGalériové osvetlenie vysokých stropov ide mimoriadne do módy, čo je dané najmä tým faktom, že aktuálne sa domy a nehnuteľnosti vo všeobecnosti stávajú stále väčšími a honosnejšími. Je pritom viac než jasné, že k vysokému stropu sa nehodí malé a nenápadné svietidlo, ale skôr niečo naozaj veľkorysé, luxusne a honosné, čo okamžite prepojí dizajn s galériou. A také svietidlá pre vás máme pripravené aj my. 


Osvetlenie na vysoké stropy v prevedení britskej značky Searchlight


Searchlight je legendárna britská značka svietidiel, ktorá sa nedá len tak prehliadnuť. Vyrábajú a špecializujú sa na prvotriedne svietidlá, ktoré zaujmú nielen svojím dizajnom, ale aj unikátnou a bezprecedentnou kvalitou, ktorú len tak niekde inde nevidno. Vďaka tomu sú to svietidlá, ktoré sa skvelo hodia práve do honosných priestorov, ktoré disponujú vysokými stropmi a galériou. Práve v takýchto priestoroch sa najlepšie cítia práve svietidlá Searchlight. 


V našom e-shope pritom nájdete hneď niekoľko svietidiel Searchlight vhodných na vysoké stropy a ku galériám. Napr. svietidlo Searchlight Planets disponuje niekoľkými planétkami, teda kruhovými telieskami, ktoré vám umožnia vidieť váš priestor vo veľkolepej novej perspektíve. Vďaka špecifickému osvetleniu takéto svietidlo očarí každú návštevu a nehovoriac o tom, ako asi bude vyzerať na fotografiách, ktoré si doma alebo v kancelárskej budove urobíte. 


Čím vyniká značka Searchlight? 


Okrem prvotriedneho dizajnu vás uchváti táto tradičná britská značka aj svojím prístupom k zákazníkom. Aj keď jej produkty sú drahšie, dávajú si záležať na každom jednom detaile, čo sa potom odráža na tom, že vám ich výrobky dlho vydržia bez opráv alebo reklamácií. A práve preto by ste si rozhodne mali vybrať práve svietidlo na vysoké stropy Searchlight Planets.