00,00 €

Nový trend v LED svietidlách: LED rámčeky

Kto by to bol povedal, že sa raz dožijeme doby, kedy nám nad hlavami budú svietiť LED rámčeky? Stalo sa tak a nám nezostáva nič iné, než si vybrať to najkvalitnejšie, čo na trhu je. Ide o značku Kanlux a jej LED rámčeky Kanlux Avar. Ak chcete moderne a pritom veľmi štýlovo osvietiť vaše chodby, toto je to pravé riešenie pre vás do podhľadových stropov.

 

Čo je to LED rámček?

 

Ak disponuje vaša firma modernými priestormi, potom určite chcete, aby bolo moderné aj ich osvetlenie. Moderným spôsobom je osvetlenie pomocou štýlových LED rámčekov. Svojim tvarom vyzerajú ako klasické štvorcové kancelárske svietidlá, ktoré však nesvietia celé. Svieti iba ich orámovanie, čo vytvára veľmi štýlový efekt pozdĺž celej chodby.

 

LED technológia znamená ušetrené financie

 

Vďaka použitiu LED technológie je spoločnosť Kanlux pripravená ušetriť vám aj nejaké tie financie. Výkon až 60 Wattov vám zaručí spoľahlivo osvetlený priestor, nech je vonku akokoľvek. Podhľadové svietidlá vo forme rámčekov sú ideálnym riešením do kancelárií, ale aj niektorých domovov, ak ich máte zariadené v takomto štýle.

 

Energeticky aj vizuálne nenáročné

 

Svietidlá vo forme rámčekov Kanlux Avar sú vyrobené z bieleho plastu, vďaka čomu sú mimoriadne ľahké a nenáročné na údržbu. Samozrejmosťou je pre Kanlux, spoľahlivého výrobcu českých a slovenských svietidiel, aj energetická trieda vo forme A++. To znamená, že mesačne môžete ušetriť množstvo financií.

 

Najlepšie svietidlá Kanlux, vrátane modelov Avar, nájdete v e-shope eLampy.sk, kde sa nachádza aj široká ponuka rôznych ďalších príbuzných výrobkov, ako sú náhradné žiarovky a ostatné. Ak potrebujete vybaviť celý office krásnymi a kvalitnými svietidlami, je načase navštíviť eLampy.sk a uvidíte, že váš priestor ožije novým a fešáckym dizajnom.