00,00 €

Nové svietidlá z ďalekého Anglicka

Nové svietidlá z ďalekého Anglicka: Čo sme si pre vás nové pripravili?

 

Ďaleké Anglicko je oddávna obľúbenou destináciou nielen našincov, ale aj Čechov a celkovo ľudí z celého sveta. Niet sa čomu čudovať. Okrem skvelého jedla je to aj domov skvelých a prvotriedne kvalitných svietidiel rôznych značiek. Vďaka nášmu e-shopu sa k týmto svietidlám pohodlne a za nízke ceny dostanete ku kvalitným kúskom, ktoré rozžiaria váš (nielen) interiér.

Značka Searchlight sa opäť predviedla

 

Ak poznáte legendárnu anglickú značku Searchlight, tak potom viete, že sa sústredí na dizajnovanie a výrobu naozaj nádherných svietidiel, špeciálne vytvorených pre exkluzívne interiéry. A práve v tomto krásnom jesennom farebnom období prichádza značka Searchlight s prvotriednymi svietidlami, ktoré si môžete nielen zavesiť, ale aj položiť.

 

Z nášho výberu by sme mohli spomenúť napr. krásne svietidlá z radu Searchlight Twister, ktoré vyniknú nádhernými guľatými presklenými guľami v rôznych variantoch, a to nielen na stenu, ale aj na zavesenie na strop. Okrem toho máme pre vás aj minimalistické svietidlá v mierne odlišnom dizajne, ale tiež s guľatým riešením svietidla.

Exkluzívne svietidlá sú to, čo milujete?

 

Ak by ste si priali skôr svietidlá, ktoré naozaj vyzerajú luxusne, ale nepotrebujete na ne minúť doslova majlant, tak ste na dobrom mieste. Svietidlá Searchlight Jewel sú naozajstným šperkom medzi svietidlami a umožňujú vám zariadiť si interiér naozaj vkusne a zároveň za dobré peniaze.

Na výber pritom máte zo závesných aj stropných variantov, stačí si naozaj iba vybrať a radi si doma umiestnite krásne svietidlá. Samozrejmosťou je, že pre vás máme pripravené aj svietidlo, ktoré je akýmsi mixom medzi industriálnym svietidlom a luxusným lustrom, a ktorého názov si určite jednoducho zapamätáte: volá sa Searchlight Stellar.

 

Vyberiete si aj vy z našej novej ponuky? Ak áno, budeme sa tešiť, stačí navštíviť www.elampy.sk.